Як вирізати жировик.

Жировик (ліпома) являє собою рухливий і м'який вузлик, який складається з жирової тканини. У більшості випадків розміри ліпоми становлять від 1 до 5 см в діаметрі. Іноді вона досягає 10см. Як правило, жировик не заподіює больових відчуттів або дискомфорту. Розрізняють декілька методів видалення жировик.
Вам знадобиться
  • - звернутися до лікаря;
  • - вибрати оптимальний варіант видалення ліпоми.
Інструкція
1
Майте на увазі, що жировики з'являються як у жінок, так і чоловіків. Розташовуються вони на різних ділянках тіла. Ви можете виявити неприємність на обличчі, голові, спині, плечах, стегнах і т.д. У більшості випадків вони виникають в підшкірній клітковині. В деяких випадках вони можуть з'явитися в нирках, в черевній порожнині, в легенях і в молочних залозах.
2
Якщо у вас з'явився жировик, сходіть до лікаря. Після огляду він розповість вам про подальші дії. Як правило, невеликі жировики не вирізують, а спостерігають. Однак якщо ліпома починає рости і доставляє незручності, її потрібно вирізати. Якщо ви відчуєте найменший дискомфорт, зробите повторний візит до лікаря. Скоріше всього, він порадить вам позбавитися від ліпоми.
3
Пам'ятайте, що видалення жировика повинно проводитися тільки професійними лікарями. Не намагайтеся самостійно впоратися з проблемою. Як правило, ліпоми вирізають під місцевою анестезією. У рідкісних випадках може знадобитися загальний наркоз.
4
Хірургічне втручання проводять під місцевим наркозом. За допомогою скальпеля лікар робить невеликий надріз, видавлює вміст жировика та очищає капсулу.
5
Крім традиційного хірургічного методу існують радіохвильовий, лазерний і пункційної-аспіраційний методи.
6
Радіохвильовий метод прекрасно підходить для видалення маленьких жировик. Процедура безкровна і не має післяопераційних ускладнень. Її проводять під місцевою анестезією. Триває операція 20-30 хвилин. Термін реабілітації не перевищує 4-5 днів. Крім того, даний метод не порушує працездатності і не вимагає накладення швів. Рана гоїться без рубців.
7
Лазерне операція теж проводиться під місцевим наркозом і не залишає рубців. Рана після процедури заживає швидко. Даний метод відмінно підходить для видалення жировик на обличчі та інших відкритих ділянках тіла. Через 7-14 днів від рани не залишається і сліду.
8
ПУНКЦІЙНА-аспіраційний метод проводять з використанням спеціальної голки, яку вводять в пухлину і прибирають її вміст.
9
Обговоріть з лікарем можливі методи видалення жировика. Виберіть найбільш прийнятний спосіб і видаліть ліпому. Пам'ятайте, що в цілях профілактики необхідні профілактичні огляди раз на 6 місяців. Проводите ультразвукове обстеження або рентген. Дані методи діагностики допоможуть виявити новоутворення.
Жировик, або ліпома - безпечне, але досить неприємне зміна в зовнішності людини, яке може статися з кожним. Ця зміна виражається в пухлини жирової тканини під шкірою в самих різних місцях на тілі. Перш, ніж звертатися до лікаря, ви можете спробувати вивести ліпому народними методами, використовуючи різні трави і компреси.
Інструкція
1
Якщо момент лікування збігся з теплою порою року, знайдіть свіжий лист мати-й-мачухи і прикладайте до хворого місця на ніч щодня. Через десять днів липома повинна розсмоктатися.
2
Також ви можете на ніч прикладати до жировик розрізаний навпіл лист каланхое або змащувати його баранячим жиром. Щоб лікувати ліпому таким методом, нагрійте ложку жиру на водяній бані, а потім змастіть гарячим жиром місце жировика і розітріть. Через пару днів жировик зникне, якщо процедуру повторювати щодня.
3
Позбутися жировика можуть допомогти пшеничні зерна. Розітріть їх або розжуйте в однорідну суміш і зробіть з цієї суміші компрес. Прикладайте його до жировик на кілька днів і носите під пов'язкою.
4
Ще один народний засіб позбавлення від жировика за місяць - часник. Видавіть з часнику мякость в чеснокодавилке, перемішайте її з соняшниковою олією і втирайте склад, що вийшов в хворе місце. Проводите процедуру щодня, це гарантує хороший результат. Також часник можна змішувати з салом, провернути в м'ясорубці.
5
Оригінальний народний метод лікування - компрес із суміші червоної глини, прокислого молока і дрібки солі. Робіть такий компрес на ніч, і через деякий час від жировика не залишиться й сліду.
6
Вилікувати ліпому можна не тільки мазями і компресами, а й настоянками, прийнятими всередину. Проверніть в м'ясорубці свіжий і вимитий корінь лопуха, залийте його 0.7 л. горілки і настоюйте місяць в темному місці, періодично струшуючи ємність. Пийте настій по столовій ложці перед їжею щодня, по два рази. Через півтора місяця жировик зникне.
7
Ще один напій, здатний позбавити вас від ліпоми - квас із чістотела.Викопайте з коренем рослина чистотілу, промийте і підсушіть в темному місці. Наріжте верхню частину рослини і, загорнувши в марлю, залийте сироваткою в банку. Банку поставте в темне місце на два тижні. Отриманий квас можна пити по півсклянки перед їжею, це допоможе позбавитися від ліпоми.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=bNgCjRrl9JU
Зверніть увагу
Якщо жодне з перелічених народних засобів вам так і не допомогло, не намагайтеся експериментувати і видавлювати жировик, найкраще негайно зверніться до кваліфікованого фахівця.