Як вивчати японську мову.

Японська культура користується все більшою популярністю у всьому світі. Японська кухня, японська література, японські комікси - манга і японські мультфільми - аніме стали звичною складовою життя. Не дивно, що у багатьох людей, захоплених японською культурою, виникає бажання вивчити японську мову.
Інструкція
1
Придбайте посібник з вивчення японської мови. Підручник обов'язково повинен мати аудіопріложеніе, де записані зразки японського вимови і зібрані вправи, призначені для прослуховування. Без аудіо зразка ви не зможете оволодіти японським вимовою. У посібник, крім підручника і аудіодиску, можуть входити спеціальні зошити для запису ієрогліфів.
2
Купуйте диск з навчальною програмою з японської мови. Цей спосіб поєднує в собі всі достоїнства вивчення мови по самовчителю і, крім того, пропонує інтерактивні способи контролю над знанням граматики і лексики.
3
Запишіться на курси японської мови. Мова призначений для спілкування, і вивчати його найкраще в групі, відразу ж відпрацьовуючи придбані знання і вміння в бесіді з викладачем та однокурсниками. На жаль, цей спосіб недоступний багатьом жителям Росії, оскільки число кваліфікованих викладачів японської мови порівняно невелике.
4
Вивчіть можливості, які пропонує мережа інтернет для вивчають японську мову. Ви виявите ряд ресурсів, які пропонують безкоштовні уроки японського онлайн, наприклад, japanese-online.com, freejapaneselessons.com або easyjapanese.org. Якщо вам щось незрозуміло, ви можете поставити запитання на форумах, присвячених вивченню японської мови. Крім того, ви можете користуватися онлайн словниками для перекладу слів з російської мови на японську і навпаки.
5
Намагайтеся по можливості оточити себе японською мовою. Слухайте японську музику, дивіться фільми і аніме з японською озвучкою. На початковому етапі вивчення мови дивіться фільми з російськими субтитрами. Коли ви в достатній мірі опануєте словниковим запасом, ви зможете дивитися відео з японськими субтитрами або взагалі без субтитрів. Щоб швидше вивчити нові слова, виписуйте їх на окремі листки паперу і розміщуйте там, де вони попадуться вам на очі, наприклад, на холодильнику.
Корисна порада
Пам'ятайте, що вивчення будь-якої мови є складним багатоетапним процесом, який вимагає великого терпіння і наполегливості. Не кидайте заняття при появі перших труднощів, намагайтеся займатися регулярно, і з часом ви будете винагороджені не тільки знанням японської мови, але й безліччю можливостей, яке воно відкриє перед вами.