Як міняти масло у Toyota.

Вчасно поміняти масло в автоматичній коробці передач (АКПП) означає продовжити життя машині і позбавити себе від дорогого ремонту. Власники машини виробництва автомобільного концерну Тойота можуть поміняти масло в АКПП трьома різними способами.
Вам знадобиться
  • - масло для АКПП (8-12 літрів);
  • -поддон для зливу відпрацьованого зливу;
  • -Гаражні яма або ремонтна естакада.
Інструкція
1
Заженіть машину на естакаду або гаражну яму. Відкрутіть зливну пробку в картері АКПП, попередньо підставивши піддон для зливу відпрацьованого масла.
2
Простежте, щоб все масло, яке може витекти з коробки самопливом, виявилося в піддоні. Закрутіть пробку і залийте нове масло. Зверніть увагу, що цей спосіб називається частковим. Масло в АКПП міняється тільки на 30-40%. Переваги часткового способу - всі роботи проводяться самостійно, витрачається мала кількість масла.
3
Якщо частковий спосіб не влаштовує, зверніться на СТО (станцію техобслуговування) Там за допомогою спеціального обладнання буде здійснена 100% заміна масла в коробці передач. Одночасно з заміною можна також зробити промивку АКПП. Якість і консистенцію масла, що заливається є можливість контролювати візуально, через спеціальний технічний вікно. Зверніть уваги не очевидні плюси і мінуси цього способу: з вашою машиною працюють професіонали, проводиться повна заміна масла в агрегаті, але при цьому ремонт стає істотно дорожче. Крім того, витрата масла на заміну збільшується до 10-12 літрів.
4
У разі якщо ціна або якість роботи на СТО не влаштовує, замініть масло самостійно. Для цього прогрійте автомобіль, проїхавши приблизно 5 км, після чого заїжджайте на яму або естакаду. Злийте масло з АКПП, попередньо обкрутити зливну пробку, після чого акуратно від'єднайте піддон коробки. Потім зніміть масляний фільтр, продміть його і промийте бензином. Візьміть піддон і отмойте його від нальоту старого масла. Встановіть всі частини АКПП на місце, і залийте свіже масло. Після чого злийте масло з радіатора охолодження, приєднайте до масленим каналам шланги, другий кінець яких опустіть в будь-яку відповідну зливну ємність. Заведіть двигун і дивіться на колір виливається масла. Як тільки свіже масло витіснить старе, глушите двигун.