Як нанести текстурную штукатурку. валики для текстурної штукатурки.

Останнім часом стало модно застосовувати для обробки приміщень текстурную штукатурку. Після вибору кольору меблів, варто подумати і про стіни, щоб запанувала повна гармонія. Готові текстурні покриття дозволяють створювати в будь-якому приміщенні необмежену кількість варіантів малюнків на них. Це дасть можливість досягти планованого ефекту в будинку, офісі або квартирі.
Вам знадобиться
  • - валик;
  • - пластикова терка;
  • - шпатель;
  • - кельма;
  • - широка малярська кисть;
  • - крупнопористая будівельна губка.
Інструкція
1
Підготуйте підставу під оздоблення текстурной штукатуркою. Воно має бути міцним, сухим, без іржі і масляних плям. Візьміть шпаклівку і закладіть вибоїни, тріщини і великі відколи. Стеля і стіни повинні мати рівну поверхню якістю, як під обклеювання шпалерами. Спеціальним просоченням обробіть основу від пилу, а також для зрівнювання вбираності і зміцнення в один шар. Потім через 4-6 годин нанесіть грунт, також в один шар. Почекайте до повного висихання, 12-24 ч, після чого нанесіть текстурную штукатурку.
2
Перемішайте штукатурку перед нанесенням. Намагайтеся домогтися пастообразной форми, це можна зробити або насадкою на дриль, або вручну. Візьміть кельму з нержавіючої сталі і нанесіть рівномірний шар штукатурки товщиною 0,8-1 мм. Зразкова витрата складає 1 кг на 1 кв.м. поверхні. Через 10-15 хвилин, не чекаючи, поки матеріал підсохне пластикової теркою створіть необхідну текстуру покриття. Краю ділянок робіть «рваними» і стикування між ними виробляєте поки матеріал не почав висихати.
3
Щоб позбутися видимих стиків, текстурную штукатурку наносите від кута до кута в одну зміну. Коли, матеріал занадто висох, змочіть злегка поверхню водою з пульверизатора. Борозенки і візерунки залежать від рухів руки майстра і можуть бути найрізноманітнішої форми - односпрямовані, кругові або хаотичні. Через 12-24 год, після повного висихання, поверхня, якщо є необхідність, обробіть наждачним папером. Щоб збільшити час висихання та зменшити витрату колерованной фінішного покриття, нанесіть проміжний НЕ колерованной шар.
4
Нанесіть фінішне покриття, щоб надати колір і сильніше виділити текстуру. Перед використанням його слід отколеровать колорантів. Візьміть широку кисть і рясно нанесіть фінішне покриття на повністю висохлу штукатурку. Покрийте 1-2 м ?, а потім розітріть його жорсткої будівельної губкою. При цьому буде створюватися виділення текстури поверхні. Досягніть того, щоб сліди від інструменту видно не були. Покрийте поверхню захисним воском, для додання додаткового захисту від забруднень, це дасть можливість мити текстурную штукатурку водою.