Як відрегулювати сигналізацію.

Багато машини обладнані сигналізацією для запобігання викрадення або механічного пошкодження. Незважаючи на те, що ці системи створені різними компаніями, вони мають деякі загальні принципи роботи, які можна використовувати для ефективного налаштування.
Вам знадобиться
  • -автомобіль, обладнаний сигналізацією;
  • -інструкція по роботі з сигналізацією.
Інструкція
1
Візьміть брелок протиугінної системи. Практично всі користувальницькі параметри, використовувані щодня при експлуатації системи, можна визначити і налаштувати за допомогою цього брелка, у тому числі такі важливі функції як дистанційний пуск, чутливість датчиків, тривалість імпульсів і т.д. Щоб налаштувати не тільки основні, але й додаткові функції сигналізації, потрібно провести програмування системи. Процес програмування є захищеним і тому може бути реалізований тільки перші 25сек. після включення двигуна. Програмування здійснюється з брелка за допомогою кнопок.
2
Натисніть і утримуйте кнопку 1 на брелоку. Ви почуєте звуковий сигнал. Про готовність системи до роботи також повідомить часто миготливий світлодіод. Переходьте до вибору функції.
3
Призначення функції в системі відбувається за допомогою певної кількості натискань кнопок брелока, тому уточніть номер програмованої функції в інструкції до сигналізації. Цей номер складається з двох цифр. Натисканнями кнопки №1 вибирається перша цифра, для введення другої цифри, відповідно, використовується кнопка № 2. Якщо протягом 2 сек. натискань на кнопки не відбувається, система сприймає це як закінчення введення і приступає до виконання заданого коду. Попередньо світлодіод підтвердить введений цифровий код спалахами різної тривалості. Наприклад, введеної цифрі 16 буде відповідати одна довга спалах і шість коротких.
4
Врахуйте, що сигналізація має також захищені функції, які неможливо змінити випадково. Номери цих функцій зазвичай виділені червоним або позначені знаками оклику. Щоб змінити або перепрограмувати захищену функцію, потрібно вводити дані двічі.
Корисна порада
Якщо кнопки брелка не натискайте протягом хвилини і більше, то система виходить з програмування без збереження змін.