Як привітати хрещеника.

Не тільки діти, а й дорослі люди чекають дня народження. Адже це чудова можливість зібрати всіх своїх друзів, знайомих, рідних. У кожного іменинника є хрещена або хресний, які є для нього другими батьками. Саме від них він чекає не тільки цікавих подарунків, але і красивих слів.
Інструкція
1
Постарайтеся хрещеника купити цікавий подарунок. Звичайно, звертайте увагу на вік іменинника та його інтереси. Ви ж бажаєте, щоб ваш подарунок обрадував винуватця торжества. З цього приводу доведеться походити по магазинах, і на цей процес витратити чимало часу
2
Не забудьте до подарунка докласти солодощі та смакоту.
3
Поговоріть з батьками хрещеника і, якщо вони не будуть проти, складіть святкову програму. Хрещеника буде дуже приємно, що його друга батьки, як малі дітки граються разом з ним. З такого приводу можете навіть «повернутися» у своє дитинство і згадати ігри, в які грали ви.
4
Якщо ж ви бажаєте зробити дорогий подарунок свого хрещеника, поговоріть з батьками дитини. Може бути, вони вам підкажуть, який сувенір найкраще підійде їх малюкові.
5
Як здивується ваш хрещеник, якщо почує з ваших вуст цікаве вірш, присвячений йому, а автором його є саме ви.
6
Також на свято можете запросити клоуна. Він і ведучим буде, і дітей розвеселить, і придумає для них цікаві конкурси.
7
Діти люблять кулі, тому захопіть їх собою на торжество. Але не обов'язково їх надувати заздалегідь, це можна зробити і з хрещеником.
Зверніть увагу
Крестник є для вас майже сином, і привітати його ви зобов'язані. Якщо ви часті гості в цій сім'ї, то, звичайно, знаєте, що подобається хрещеника, що його цікавить і щоб більше всього на світі він хотів отримати в подарунок.
Корисна порада
Хороші хресні батьки по можливості повинні відвідувати свого хрещеника частіше, особливо у свята. Не складе труднощів принести йому солодощів або невелику іграшку. Якщо раптом ви забули про дату дня народження, постарайтеся з'ясувати у людей, які точно знають цю дату (батьків). Нічого тут ганебного немає. Гірше буде, якщо ви взагалі забули про цю чудову святі.