Як поміняти корпус Nokia 3250. Як поміняти корпус на телефоні.

Зараз практично неможливо уявити життя без мобільного телефону. Цей гаджет дуже тісно почали вживати людини. За допомогою телефону можна не тільки спілкуватися з близькими та друзями на будь-якому кінці планети, але і залишатися в курсі останніх подій, відвідувати сторінки в інтернеті, відправляти листи електронною поштою. Однак від частого використання корпус телефону може прийти в непридатність. В такому випадку буде потрібно замінити.
Вам знадобиться
  • Посібник користувача Nokia 3250, набір маленьких викруток, пластикова відкривачка, пластикова викрутка, пінцет.
Інструкція
1
Постеліть на стіл світлу тканину або покладіть аркуші білого паперу. Це необхідно для того, щоб дрібні деталі були добре помітні. Також подбайте про хороше освітлення. Ознайомтеся з керівництвом по експлуатації Nokia 3250. Якщо ви втратили коробку від телефону разом з документами, то скачайте керівництво на офіційному сайті Nokia. Весь процес заміни складатиметься з розбору нижньої і верхньої частин телефону.
2
Вимкніть телефон. Зніміть кришку акумуляторного відсіку. Дістаньте акумулятор. Витягніть сім-карту і флешку з вашого апарату. Поверніть нижню частину телефону так, щоб вона стала перпендикулярна верхньої. Спеціальної пластикової відкривачкою піддіньте нижній торець телефону. Він зіскочить з засувок і відкриється. Ні в якому разі не намагайтеся зняти його за допомогою викрутки або якого-небудь іншого гострого предмета. Це може порушити корпус телефону. Використовуйте тільки пластикову відкривачку. Зніміть верхній облицювальний ободок. Дістаньте клавіатуру. Ви побачите посередині внизу шматочок чорного скотчу. Акуратно відклейте його верхню частину. Під нею знаходить шлейф клавіатури. Подденьте викруткою його з двох сторін і витягніть з роз'єму. Відкрутіть шурупи знаходяться з кожного боку в верхніх кутах. Після цього нижня частина відокремиться від верхньої. Зніміть бічні площадки нижньої частини
3
Подденьте акуратно облицювальну частину екрану пластикової заглушкою в декількох місцях. Робіть це плавно, щоб ненавмисно не зламати пластикові засувки. Зніміть кнопки під екраном. Пластикової викруткою демонтуйте верхній пластиковий торець телефону. Під ним знаходяться 4 маленьких шурупа, розташовані по краях. Тепер піддіньте пластину з екраном з боку клавіатури і підійміть її перпендикулярно корпусу. Під нею знаходить шлейф, від'єднайте його і дістаньте дисплей. Посередині знаходиться віконце, в якому знаходяться ще два шлейфа. Від'єднайте їх теж. Акуратно потягніть за корпус телефону, притримуючи при цьому внутрішню частини. Корпус без праці зніметься.
4
Замініть всі старі деталі корпуса на нові. Проведіть збірку телефону в зворотному порядку. Якщо ви купили новий корпус іншого кольору, то придбайте також нову клавіатуру відповідного кольору, так як корпус зазвичай продається без неї.