Як зафарбувати синці під очима.

Роберт Джонс - візажист, послугами якого користуються такі відомі компанії, як Olay, Avon, Fossil, Levi's та багато інших. У своїх книгах, середня ціна яких в Росії становить 1,5-2 тис. Рублів, але які розлітаються як гарячі пиріжки, автор ділиться секретами правильного макіяжу, в тому числі він дає пораду про те, як замаскувати темні круги (синці) під очима .
Інструкція
1
Підготуйте шкіру під очима за допомогою крему для повік. Залиште крем вбратися на пару хвилин. Якщо і після цього шкіра під очима здається вам сухий, нанесіть ще один шар крему. Не бійтеся, що крему виявиться занадто багато: цю область обличчя неможливо перезволожити. Однак не забудьте промокнути надлишки крему за допомогою серветки, в іншому випадку макіяж довго не продержітся.Не нехтуйте цим етапом: крем для повік сприяє тому, що консилер, нанесений після нього, лягає рівно, не скочується і не забивається в дрібні зморшки.
2
Спеціальної пензликом для макіяжу (візажисти називають її кисть №50: синтетична кисть з конусоподібної щетиною) нанесіть консилер по межі темних кіл. Растушуйте консилер пензликом по всій поверхні темних кіл. Будьте уважні, не заходьте на нижню лінію росту вій - це призведе до того, що око зорово зменшиться. Крім того, важливо не виходити за межі темних кіл і не накладати засіб на ту ділянку шкіри, під колір якого ви намагаєтеся замаскувати темні круги: в цьому випадку ви висвітліть шкіру, яка спочатку мала правильний колір, і знову опинитеся в вихідної точки - два відтінки шкіри, різниця яких впадає в очі.
3
рухами пальців вбийте консилер вздовж кордону темних кіл, так ви зробите його невидимим. Якщо це необхідно, замаскуйте темні ділянки на внутрішніх куточках очей або повік.
4
Поверх консілера нанесіть тональний засіб. Робити це також потрібно рухами, щоб не стерти консилер. Легким шаром пудри закріпіть результат.
Корисна порада
Консилер - це засіб досить густої консистенції, за допомогою якого маскують те, що виявилося не під силу тональному крему. Якщо круги під очима дуже темні і помітні, використовуйте консилер, який на 1-2 тони світліше тональної основи. Відтінок консілера повинен бути жовтуватим.