Як знайти зниклу папку.

Ви точно пам'ятаєте, що створили папку, зберегли в неї файли, перемістили папку на локальний диск свого комп'ютера і подумали: «Тут я її точно не втрачу». І ... благополучно забули, в яку директорію її перемістили. А якщо ще хтось інший міняв настройки відображення елементів на комп'ютері, то знайти зниклу папку буде ще складніше, але впадати у відчай не варто.
Інструкція
1
Щоб знайти зниклу папку, скористайтеся можливостями своєї системи. Через меню «Пуск» викличте команду «Пошук», - відкриється нове діалогове вікно. У вікні, в поле «Частина імені файлу або ім'я файлу цілком» введіть назву своєї втраченої папки.
2
В поле «Пошук в» за допомогою списку, що випадає вкажіть локальні диски, на яких необхідно шукати папку. Розгорніть, натиснувши на значок стрілки, розділ «Додаткові параметри» і встановіть маркер в поле «Пошук в прихованих файлах і папках» і в полі «Переглянути вкладені папки». Натисніть на кнопку «Знайти».
3
Дочекайтеся, поки завершиться пошук. У правій частині вікна будуть відображені всі знайдені за запитом файли. Відкрийте шукану папку з вікна «Результати пошуку» або в розділі «Папки» подивіться, в якій директорії вона розміщена.
4
Якщо ви самі (або хтось інший) зробили папку «невидимої», тобто фактично вона існує, але її не видно у відповідній директорії, змініть властивості папки. З вікна «Результати пошуку» клікніть по назві папки правою кнопкою миші і виберіть пункт «Властивості», - відкриється нове діалогове вікно «Властивості: [ім'я вашої папки]».
5
У вікні, перейдіть на вкладку «Загальні» і в розділі «Атрибути» зніміть маркер з поля «Прихований». Натисніть на кнопку «Застосувати», щоб нові налаштування вступили в силу. Закрийте вікно, натиснувши на кнопку ОК або значок Х в правому верхньому куті вікна.
6
Існує інший спосіб зробити приховані папки видимими. Відкрийте будь-яку папку і в верхньому рядку меню виберіть з розділу «Сервіс» пункт «Властивості папки». У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Вид». В розділі «Додаткові параметри» за допомогою смуги прокрутки опуститеся вниз по списку. Встановіть маркер в поле «Показувати приховані файли і папки». Натисніть кнопку «Застосувати» і закрийте вікно.