Як навчитися кататися на роликах.

Кататися на роликах люблять і діти, і дорослі. Адже це приносить масу позитивних емоцій. А навчитися цьому виду фізичної активності зовсім нескладно, головне, вперто і регулярно тренуватися. Якщо і ви вирішили освоїти катання на роликах, слід запастися терпінням.
Інструкція
1
Починати освоювати рух на роликах краще на широкій майданчику з гладкою поверхнею. Перед тренуванням обов'язково проводите легку розминку - нахили, присідання. Це необхідно для того, щоб в процесі навчання ви могли вільно управляти власним тілом.
2
Обов'язково надягайте захисний комплект - шолом, наколінники і налокітники. Вони допоможуть вам уникнути або ж пом'якшити біль від травм і забоїв, які неминучі при навчанні цьому виду спорту.
3
Для того щоб тримати рівновагу, при катанні намагайтеся якомога більше нахилятися вперед. Вигин в колінах має дорівнювати до 90 градусам. Хоча на довгих дистанціях вам важко буде утримати себе в такій позі, все ж намагайтеся згинати коліна.
4
Почніть навчання з найпростіших вправ. Спробуйте спочатку просто походити на роликах. Не варто швидко розганятися, головне - тримати рівновагу. Відривайте по черзі ноги від землі і переставляйте їх. При цьому намагайтеся котитися на кожній нозі якомога довше.
5
Тепер спробуйте виконати вправу "лижний хід". Ноги поставте на ширині плечей. Переміщайте їх паралельно один одному, імітуючи крок лижника.
6
Далі потрібно освоїти вправу поскладніше. Розставте кілька предметів на одній лінії приблизно в півтора метрах один від одного. З невеликого розгону почніть їх об'їжджати.
7
Важливо також навчитися зупинятися. Для цього використовуйте гальма на ковзанах. Виставте одну з ніг вперед, при цьому зосередьте вага тіла на другому конику. Пару метрів пригальмовуйте коником, потім повністю зупиніться.
8
Для того щоб навчитися повертати на роликах, виставляйте одну ногу трохи вперед, в ту сторону, в яку хочете зробити поворот. Також зміщайте вага вашого тіла в сторону кута повороту.
9
Пам'ятайте, що тільки постійне тренування допоможе вам навчитися кататися в досить короткий термін, а також відточити власні навички.