Як пробити вушні пробки. вушні пробки рослинним маслом.

Скупчення сірки у вухах викликає утворення пробок, які знижують слух і створюють відчуття дискомфорту. Ліквідація вушних пробок шляхом їх пробивання і видалення з слухового проходу є основним методом лікування закладеності вух при скупченні сірки.
Вам знадобиться
  • - харчова сода;
  • - рослинна олія;
  • - перекис водню;
  • - гліцерин;
  • - сіль або пісок ;
  • - шприц на 200 мл.
Інструкція
1
Шматочки сірки вийдуть швидше і легше, якщо їх попередньо розм'якшити. Почніть закопувати в зовнішній слуховий прохід лужні розчини - розмішайте половину чайної ложки соди в склянці теплої кип'яченої води. Підійде і тепле рослинне масло, яке попередньо слід прожарити. Добре розчиняє сірчану пробку перекис водню і гліцерин.
2
Сірчані пробки можуть розчинити спеціальні склади з перекисом карбаміду - їх також можна використовувати для розм'якшення скупчень. Один раз в день корисно прикладати сухі компреси, які роблять сірку м'якою - нагрійте сіль або пісок на сковороді, засипте в полотняний мішечок і кілька хвилин полежте на ньому хворим вухом.
3
Підготуйте вухо до процедури видалення сірчаної пробки. Через два-три дні після початку маніпуляцій по розм'якшення пробки (зазвичай на це йде три або чотири дні) приготуйтеся до процедури видалення. Наберіть в піпетку декілька крапель розм'якшує розчину (перекис водню, розчин соди або будь-яке інше засіб, яким ви намагалися розріджувати сірку) і закапайте у вухо. Закапувати потрібно правильно, щоб рідина потрапила прямо на пробку і не розтікалася по слухового проходу. Для цього поверніть голову так, щоб вухо виявилося зверху, паралельно підлозі, потім відтягніть вушну раковину трохи вперед і вкінці - в цьому положенні слуховий прохід максимально випрямлені. Після закапування заткніть вухо шматком стерильної вати.
4
Виштовхніть пробку за допомогою шприца. Вам знадобиться шприц на 200 мл. Закип'ятіть звичайну воду, остудіть її до кімнатної температури, наберіть у шприц. Сядьте прямо, видаліть з вуха ватний тампон. Розташуйте шприц біля входу в слуховий прохід, на плече поставте плоску ємність. Різким рухом натисніть на поршень шприца, заливаючи воду в вухо - вся сірка по шматочках повинна витекти разом з водою. Закінчивши промивання, осушите шкіру вушної раковини і закапайте у вухо борний спирт - 2-3 краплі.
5
Зверніться до лікаря. Якщо після всіх маніпуляцій сірчана пробка так і не вийшла, а в процесі процедури з'явилися неприємні відчуття або посилилося відчуття закладеності, то зверніться до отоларинголога.