Як відкрити нещодавно переглянуті файли. програма для перегляду недавно переглянутих файлів.

Операційна система Windows 7 має дружній інтерфейс і дуже зручні засоби керування і налаштування. Любителям Windows XP буде злегка важкувато звикнути до «красивостям» нової системи, але вони обов'язково оцінять нововведення, тим більше що з випуску Windows 7 всі сучасні програми, в тому числі і ігри, створювалися спеціально для роботи в цьому середовищі.
Вам знадобиться
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
Натисніть на кнопку «Пуск», щоб відкрити меню. Наведіть курсор на програму, останні файли якій вам необхідно переглянути та відкрити. Якщо ви працювали в Microsoft Word, виберіть цю програму зі списку і наведіть на пункт курсором миші. Поруч відобразиться меню з останніми документами.
2
Якщо ви хочете дізнатися, які останні сторінки були відкриті в браузері, знайдіть відповідний запис у меню «Пуск» і наведіть на неї курсор миші. Праворуч від запису з'явиться список недавно відкритих сторінок в інтернеті. Якщо вам недостатньо списку останніх запускалися, налаштуйте меню «Пуск». Клацніть правою кнопкою миші по панелі завдань і відкрийте пункт «Властивості». На вкладці «Меню Пуск» натисніть на кнопку «Налаштувати» у верхній частині вікна.
3
Зверніть увагу на нижню частину вікна «Налаштування меню Пуск», «Розмір меню Пуск». Тут два записи потребують редагування: «Відображати недавно використовувалися програми в кількості:» і «Відображати в списку переходу недавно використовувалися елементи в кількості:». Перший вказує на кількість програм в меню швидкого доступу, другий - на кількість недавно переглянутих файлів даної програми. Щоб очистити дані списки, встановіть значення поля «Відображати в списку переходу недавно використовувалися елементи в кількості» рівним 0 перезавантажте комп'ютер.
4
В цілому можна сказати, що переглянути недавно переглянуті файли на комп'ютері не складно. Проте варто відзначити, що в список зазвичай входить не більше 20 файлів, які останній раз були переглянуті. З часом цей список очищається. Також не варто забувати і про те, що недавно переглянуті файли входять в список тимчасових файлів, тому при використанні програм для очищення зайвих даних всі недавно переглянуті файли видаляються.