Як приховати mac-адресу.

MAC-адреса являє собою унікальний код, так званий ідентифікатор, який прошивається в будь мережеве обладнання на заводі-виробнику. Даний ідентифікатор необхідний, щоб в рамках однієї мережі інформація знайшла свого адресата, а не потрапила за іншою адресою. Приховування MAC-адреси надає вам анонімність в мережі, що може спокусити багатьох інтернет-мандрівників.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - інтернет
  • - програми
Інструкція
1
Відкрийте «Диспетчер пристроїв». Цю утиліту можна відкрити через «Панель управління» комп'ютера (меню «Пуск»), або через властивості ярлика «Мій комп'ютер» - «Управління» - «Диспетчер пристроїв». Як показує практика, сучасні операційні системи настільки гнучкі, що можна одну і ту ж операцію здійснювати десятками різних способів.
2
Знайдіть у списку пристроїв пункт «Мережеві адаптери». У цьому пункті будуть вказані всі мережеві адаптери, в тому числі і бездротові. Знайдіть запис, що відповідає вашій мережевої карти - її можна впізнати по слову Ethernet, якщо ви не знаєте точну модель пристрою. Проте варто відзначити, що назва мережевого з'єднання в основному залежить від типу модему, тому уважно читайте всі пункти в даному меню. Якщо у вас в момент перегляду буде активне підключення до інтернету, то в одному із з'єднань буде написано «Підключено».
3
Клацніть по запису правою кнопкою миші і виберіть пункт «Властивості». Перейдіть на вкладку «Додатково» вікна «Властивості». Тут перераховані всі параметри мережевої карти, і доступні до редагування деякі опції. Знайдіть у списку «Властивість» запис «Мережевий адреса». У правій частині вікна з'явиться поле «Значення», встановіть прапорець навпроти нього. Впишіть нове значення адреси мережевої карти і натисніть «Ок». Закрийте «Диспетчер пристроїв».
4
Сховати MAC-адресу мережевої плати можуть спеціальні програми, такі як SMAC, MACSpoof, Microsoft Virtual PC та інші. Завантажте будь-яку утиліту на сайті softodrom.ru і встановіть на вінчестер. Варто врахувати, що дані дії змінюють програмний адресу мережевої плати, а не «вшитий» виробником. Як правило, подібні дії можуть нашкодити персонального комп'ютера при неправильній експлуатації, тому уважно виконуйте всі пункти меню.