Як збільшити ліквідність.

Ліквідність організації являє собою відображення її фінансової стійкості. Також, саме ліквідність компанії визначає здатність підприємства в обговорене час виконувати всі свої зобов'язання. При цьому ліквідним є така фірма, яка в змозі покрити власні короткострокові зобов'язання.
Інструкція
1
Погасите дебіторську заборгованість. Адже ліквідність компанії визначається, грунтуючись на відносні показники. Наприклад, показник абсолютної ліквідності відобразить здатність компанії виконувати власні короткострокові зобов'язання у формі реалізації грошових потоків, а також фінансових короткострокових вкладів. Цей коефіцієнт визначає, який розмір поточних зобов'язань повинен бути погашений за короткий період.
2
Виключіть з розрахунку ліквідності суму виробничих запасів. Адже вони є найменш ліквідної частиною поточних активів. В цьому випадку ви отримаєте показник швидкої ліквідності, який характеризує можливості організації в покритті поточних зобов'язань в результаті повного погашення наявної дебіторської заборгованості.
3
Підвищіть швидку ліквідність за рахунок збільшення зростання забезпеченості запасів власних оборотних коштів. У свою чергу, якщо зростання цього показника буде пов'язаний з підвищенням розміру простроченої дебіторської закладеності, тоді це не зможе бути позитивним аспектом функціонування підприємства.
4
Стримуйте приріст необоротних активів, а також збільшення довгострокової дебіторської заборгованості. При цьому коефіцієнт поточної ліквідності визначає можливість розрахуватися за поточними зобов'язаннями з умовою погашення короткострокових кредитів і реалізації всіх поточних запасів. Саме тому, для підвищення цього коефіцієнта потрібно нарощувати розмір власного капіталу фірми.
5
Випустіть нові акції в обіг для залучення грошових коштів. Це допоможе знизити вплив факторів, які можуть викликати зниження ліквідності. До таких факторів належать: спад загального виробництва, банкрутство боржників, недосконалість законодавства, застарілі технології, дефіцит власних коштів, зростання заборгованості.
6
Проводьте факторингові операції і укладіть договір-цессию (відступлення зобов'язань, передача права власності). Крім цього, вдосконалюйте договірну роботу і посилювати договірні вимоги.
Невисокий зріст часто стає причиною невпевненості в собі, а також безлічі проблем у повсякденному житті. Інтенсивне зростання людини, як правило, припиняється до повнолітньому віком. Однак є ряд простих методів, які можуть додати до зростання кілька сантиметрів.
Інструкція
1
Перш ніж намагатися збільшити свій зріст, необхідно пам'ятати, що існують фактори, на які ви не в силах вплинути ні за яких обставин. Це, перш за все, відноситься до вашої генетиці. Якщо більшість членів вашої родини, а також родичів мають невисокий зріст, ви, швидше за все, також будете невисоким. Якщо ж невисокими є тільки ваші батьки або тільки один з них, ви цілком можете бути вище них. Чи не генетичні ж фактори можна контролювати, але тільки до певної міри. Для цього необхідно з дитинства вести відповідний спосіб життя.
2
Регулярно займайтеся спортом, виконуйте фізичні вправи щодня. Висока активність організму змушує його виробляти гормони росту, які прямо впливають на ріст людини. Найбільш ефективними вправами при цьому є ті, які вимагають від вас багато стрибати. Ви можете використовувати стрибки, як самостійні вправи, виконуючи їх щодня протягом 30-ти хвилин. Крім того, стрибки можна відпрацьовувати, займаючись, наприклад, баскетболом, волейболом та іншими командними іграми. Підтягнути тіло також допомагають деякі кардіо вправи, наприклад, їзда на велосипеді і плавання. Ефективним снарядом для збільшення зростання є перекладина. Просто важите на ній протягом 10-ти секунд, а потім відпочивайте. Повторюйте цю вправу кілька разів протягом дня.
3
Відомо, що тіло людини зростає максимально інтенсивно під час відпочинку. Тому вкрай важливо дотримувати правильний режим сну і частіше відпочивати. Це особливо важливо для дітей в період інтенсивного їх росту. Їм необхідно спати, принаймні, по 8-11 годин на добу. Важливо також, щоб ваш сон ніщо не тривожило. Постарайтеся заздалегідь подбати про те, щоб він був комфортним, випийте, наприклад, ромашковий чай перед сном або прийміть гарячу ванну.
4
Дітей з дитинства вчать тримати правильну поставу. Це має пряме відношення не тільки до здоров'я хребта, але і до зростання людини. Намагайтеся не сутулитися, за столом сидите прямо, випрямляйте плечі і підійміть злегка підборіддя під час ходьби. Зберегти правильну поставу вам також допоможе правильно підібрані постільні приналежності, наприклад, користуйтеся подушкою, не надає тиску на вашу шию.
5
Важливим фактором інтенсивного росту людини є його харчування. Постарайтеся максимально його збалансувати. Відмовтеся від прийому в їжу будь нездорової їжі (великої кількості цукру, газованих напоїв, насичених жирів і т.д.). Їжа, яку ви споживаєте, повинна бути багата на вітамін D, білками, цинком, кальцієм та іншими речовинами, прямо впливають на зростання людини. Крім того, необхідно постаратися прискорити обмін речовин у своєму організмі, це допоможе уникнути затримки у ньому шкідливих жирів. Для цього ви можете відмовитися від насиченого триразового харчування і їсти частіше, але меншими порціями.