Як встановити біметалеві радіатори.

На сьогоднішній день біметалічний радіатор вважається одним з найефективніших опалювальних приладів. Ці радіатори володіють підвищеною тепловіддачею, а їх сучасний дизайн прекрасно вписується практично в будь-який інтер'єр. Слід врахувати, що установка опалювальних приладів є досить складною роботою, що вимагає професійного підходу. Але якщо ви, з тих чи інших причин, не маєте можливості запросити фахівця, можна спробувати встановити біметалічний радіатор своїми руками.
Вам знадобиться
  • - динамометричні ключі;
  • - ємності для води;
  • - будівельний рівень;
  • - перфоратор;
  • - олівець.
Інструкція
1
З'ясуйте діаметр підвідних труб. Замовте монтажний комплект відповідного розміру.
2
Перевірте комплект поставки біметалічного радіатора. В нього повинні входити: - два перехідника; - повітряний клапан; - заглушка - перехідник під клапан Маєвського; - прокладки під заглушку і перехідник; - кронштейни.
3
Підготуйте ємності. Перекрийте воду і злийте її залишки з опалювальної системи. Демонтуйте старий радіатор, розкрутивши нарізні сполучення підводить і відводить труб.
4
Розмітьте місця установки кронштейнів. Для цього рекомендується приставити радіатор до підводок труб. Перевірте горизонталь за допомогою будівельного рівня. Прикладіть кріплення до місця установки і намітьте кріпильні отвори за допомогою олівця.
5
Просвердлите отвори відповідного діаметру в намічених раніше місцях за допомогою перфоратора. Закріпіть кронштейни за допомогою дюбелів. Слід врахувати, що на 8 і менше секцій біметалічного радіатора цілком достатньо трьох кронштейнів. Якщо кількість секцій від 8 до 12, вам буде потрібно вже 4 кріплення.
6
Встановіть радіатор на підготовлені кронштейни таким чином, щоб горизонтальні колектори виявилися на гаках. Слід знати, що однією з особливостей монтажу біметалевих радіаторів є те, що даний опалювальний прилад повинен залишатися в упаковці аж до повної його установки і перевірки працездатності.
7
Встановіть на кожен радіатор клапан Маєвського, що входить в комплект поставки. При затягуванні клапана необхідно використовувати динамометричний ключ, для того щоб не перевищити допустиме зусилля. Встановіть терморегулірующую та запірну арматуру.
8
З'єднайте біметалічний радіатор з теплопроводами системи опалення. Не рекомендується зачищати сполучаються поверхні наждачним папером або напильником - це може привести до появи протечек.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nbuaIo-fsG4