Як вичавити сік без соковижималки. Як віджати сік з яблук без соковижималки.

Натуральні фруктові і овочеві соки часто використовуються для приготування різних напоїв і страв. Природно, для того щоб витягти сік потрібна соковижималка. Але що робити, якщо цієї потрібної в господарстві речі не виявилося під рукою?
Вам знадобиться
  • - марля;
  • - пластикова терка;
  • - толкушка.
Інструкція
1
Якщо вам необхідно віджати соковиті ягоди з м'якою шкіркою, наприклад, малину або чорницю, скористайтеся звичайною марлею. Для отримання соку промийте, переберіть ягоди і підсушіть їх на м'якої тканини.
2
Чисту марлю складіть в чотири шари і покладіть поверх широкої миски. Висипте на неї ягоди і зберіть в руку краю тканини так, щоб вийшов мішечок з ягодою. Тримаючи його за горловину над мискою, поступово закручуйте так, щоб обсяг тієї частини, в якій знаходяться ягоди, поступово зменшувався. В процесі закручування злегка здавлюйте мішок руками і сдвигайте ягідну масу в нижню частину мішка.
3
Більш щільні сливу, вишню, полуницю, персики, абрикоси і смородину для отримання соку слід трохи розім'яти. Перед цим видаліть кісточки з сливи, абрикосів, персиків і вишні, сливи й абрикоси розділіть на половинки. Персики розділіть на чотири частини.
4
Підготовлені продукти викладете на згорнуту в чотири рази марлю. Краї марлі скрутіть в мішок так, щоб тканина злегка обтягнули фрукти і ягоди. Покладіть мішок в миску і пам'ятайте його вміст дерев'яним товкачем.
5
Після того, як фрукти і ягоди перетворяться в пюре, відіжміть вміст марлі, закручуючи її тим же способом, що і у випадку з соковитими ягодами.
6
Для того щоб віджати сік з моркви, огірків і яблук почистіть моркву, а з яблук та огірків зріжте щільну шкірку. Натріть підготовлені продукти на самій дрібній пластикової тертці, а потім відіжміть через марлю. Цей же спосіб підійде і для лука, хоча цибулю краще не терти на тертці, а пропустити через м'ясорубку.
7
Сік з цитрусових можна вичавити, не використовуючи додаткові пристосування. Для цього вам буде потрібно взяти стиглий апельсин або лимон і добре розім'яти його в руках, не пошкоджуючи шкірки.
8
Після того, як плід буде розім'ятий, зробіть у ньому отвір за допомогою ножа і, вичавіть сік, натискаючи на шкурку. .
Зверніть увагу
Читайте уважно інформацію на етикетці. Гранатовий сік і його корисні властивості. Завдяки багатому вітамінно-мінеральному складу сік граната корисний як дорослим, так і дітям, і надає терапевтичну дію при деяких захворюваннях. Напій тривалого зберігання, який продається в пляшках або пакетах, поступається йому змістом всього того, чим корисний гранатовий сік. Віджати зерна граната можна ручним пресом або соковижималкою.
Корисна порада
Цілі фрукти можна зберігати в прохолодному, сухому і добре провітрюваному місці протягом 1-2 місяців. Рубінові насіннячка можна заморожувати в щільно закриваються мішку на один рік. Свіжий гранатовий сік можна зберігати в холодильнику два-три дні. Іншою рукою сильно стискайте мішечок, тримаючи його над мискою, в яку буде стікати сік. Посуд вибирайте з високими стінками, щоб бризки не розлітаються. Віджимайте сік ретельно, щоб у марлі не залишилося цілих зерен.