Як стригти волосся дитині.

У найперші місяці життя малюка ви ще не замислюєтеся про стиль його зачіски. Але неминуче настає такий момент, коли чубчик вже лізе в очі, а кінчики пасом занадто сильно заплутуються через великої довжини. Що ж, це означає, прийшов час стрижки. І як йому сподобатися в перший раз така процедура, так і далі він буде її сприймати.
Інструкція
1
Найголовніше завдання - постаратися не налякати малюка. Дуже добре, якщо ви заздалегідь будете готувати своє чадо до цього процесу. Дасте потримати йому ножиці, підберете йому відповідну гру.
2
Перш ніж саджати дитину на стільчик для стрижки, поясніть йому, навіщо це потрібно і як він повинен поводитися. Постарайтеся пояснити малюкові, що ви будете робити. Спробуйте зробити так, щоб дитині самій пошвидше захотілося почати стригтися.
3
Під час стрижки підтримуйте розмову з дитиною, намагайтеся його зацікавити і ні в якому разі не робіть йому боляче. Якщо малюк поводиться добре, похваліть і нагородив його.
4
Коли дитина боїться ножиць, тоді питання буде вирішуватися важче. Вам доведеться діяти нишком. Необхідно буде відвернути його увагу, дитина не повинна побачити у ваших руках ножиці. Намагайтеся стригти, щоб він не помітив. Якщо ж раптом він все -таки побачив їх, постарайтеся довести йому, що стрижка - це зовсім не боляче. Ви вже зістригли пару локонів, а він і не відчув.
5
Якщо нічого не вийшло, залишається один вихід: підстригти під час сну.
Зверніть увагу
У два рочки дитини можна вже відвести і в перукарню. Там є спеціальні дитячі крісла, які зацікавлять малюка і в майбутньому, можливо, в цей салон він буде йти, як на свято.
Корисна порада
Для дитячої стрижки в асортименті необхідно мати: спеціальні ножиці. Вони повинні бути гострими, але не грубими. Кінці повинні бути обов'язково закруглені. Якщо ваш малюк дуже спритний, відведіть його в перукарню. Він буде оглядати там все нове і є надія, що посидить тіхонько.Не робіть малюкові складних і модних стрижок. Йому це зовсім не треба. Головне, щоб голівка дитини виглядала акуратно. Допоможе в цьому випадку навіть звичайне підрівнювання волосся.