Як робити уколи внутрішньом'язово коту. Як зробити внутремишечно укол кішки.

Маленькі пухнасті кошенята швидко ростуть і перетворюються на великих, спритних і сильних котів і кішок. Власники не завжди можуть з ними впоратися. Наприклад, коли вихованцям прописують уколи внутрішньом'язово - будь то вітаміни, вакцини або курс лікування від хвороби. Багато коти при цій процедурі кричать, шиплять, вириваються, пускають в хід зуби і гострі кігті. Як бути? Можна, звичайно, ставити кожен укол коту у ветеринарній клініці, але це вимагає багато часу, грошей і є сильним стресом для тварини.
Вам знадобиться
  • Шприц, препарат.
Інструкція
1
снарядів шприц. Тримаючи його голкою вгору, видаліть бульбашки повітря. Постарайтеся, щоб кіт не бачив ваших приготувань. Ідеально, якщо в цей момент він буде ситим і сонним.
2
Покладіть кота на стіл лапами до себе. У положенні лежачи м'язи більш розслаблені, тому тварині буде простіше перенести укол, а ліки швидше засвоїться.
3
Попросіть помічника надійно зафіксувати тварину за передні і задні лапи і, по можливості, за загривок. Якщо в момент внутрішньом'язового уколу коту вдасться смикнути, голка може погнутися або навіть зламатися.
4
Просуньте руку під стегно задньої лапи, приблизно посередині між колінним і тазостегнових суглобах, розсуньте шерсть і намацайте м'яз (вона буде перекочуватися у вас під пальцями).
5
Вколіть голку в м'яз перпендикулярно стегну на глибину близько півтора сантиметрів, введіть препарат і швидко вийміть голку. Бажано помасажувати місце уколу.
Зверніть увагу
Навіть у великих котів шкіра набагато тонше, ніж у людини, тому не робіть ін'єкцій голками великого діаметру. Оптимальний варіант для дорослої тварини - голка від шприца об'ємом 2 мл.Не намагайтеся ввести препарат «одним махом». Деякі ліки вимагають повільного введення, інакше ви заподієте вихованцеві сильний біль.
Корисна порада
Якщо кіт дуже агресивний і утримати його неможливо навіть удвох, сповийте його в махровий рушник або щільне покривало. Залиште вільною тільки ту кінцівку, яку ви будете колоти.