Як завершити лист.

Деякі листи закінчуються настільки розпливчасто, що адресат залишається в подиві: доводиться перечитувати текст, щоб зрозуміти суть. У зв'язку з браком часу одержувач може викинути лист або на щось відволіктися і вже не вникати в викладену ситуацію. Чітка, лаконічна і грамотна кінцівка підкреслює повагу до читача і допомагає швидко відреагувати на прохання чи вимогу.
Інструкція
1
Викладіть в трьох пунктах, що хотіли сказати. Може здаватися, що думки викладені зрозуміло, але сприйняття інформації залежить від стану читача. Тому перечитайте текст і випишіть окремо три головні думки. Це можуть бути факти, дати, імена і т.д. Тут не потрібні емоції, пишіть коротко, в кількох словах, тому що треба лише підвести підсумки, нагадати основні моменти.
2
Напишіть три дії, які повинен виконати одержувач листа. Реакція людей може бути непередбачуваною. Вам здається, що на викладену інформацію можна відреагувати однозначно, але людина робить це в залежності від індивідуальних звичок і намірів. Якщо чітко не вказати, чого очікуєте від читача, він не зрозуміє або скаже, що не зрозумів.
3
Розташуйте список, отриманий на попередніх кроках, в порядку убування важливості. Кінцівка листи іноді нагадує останнє слово на судовому засіданні: від цього залежить враження одержувача листа, висновки та наслідки. Видаліть зі списку пункти, які можна опустити без шкоди для змісту повідомлення. Що залишився короткий список розташуйте в кінці листа, щоб читач нічого не пропустив.
4
Вкажіть терміни. Якщо чекаєте реакції на лист, конкретизуйте ваші очікування. У деяких людей є схильність тягнути до останнього, так що вказівка конкретного часу може виявитися не зайвим.
5
Залиште контактні дані. У вашого кореспондента повинна бути можливість швидко знайти ваш телефон. Передбачати такі ситуації і про всяк випадок розміщуйте в листі необхідну інформацію, навіть якщо впевнені, що вона є в одержувача.
6
Будьте ввічливі, скажіть щось приємне, подякуйте за приділений час. Адресат охочіше відреагує і зв'яжеться швидше, якщо лист доставило йому задоволення або зберегло від неприємних переживань.
7
Обов'язково підписуйте повідомлення ім'ям: так створюється відчуття реального спілкування. Це важливо, щоб людина зосередився на відповіді і поставився до цього відповідально. Показуйте приклад, і люди будуть ставитися до вас так само.
Існує безліч способів закінчити лист , проте більшість людей стандартно використовують кілька формальних кінцівок. Тому нам все буде незайве ознайомитися з додатковими ідеями закінчення листи, які надихнуть нас на щось окрім як «щиро ваш».
Вам знадобиться
  • Ручка
  • Папір
Інструкція
1
Найчастіше лист закінчують прощальним виразом, потім ставлять кому, а потім своє ім'я або підпис.
2
Прощальне вираз закінчує будь лист . Найчастіше ми використовуємо щось на зразок «З повагою» або «Щиро Ваш». Це класичні закінчення листа, але трохи набили оскому. Вони прекрасно підходять для бізнес комунікацій, але краще не використовувати їх в особистому листуванні. Інакше це буде звучати досить холодно.
3
Якщо ви пишете лист членам сім'ї, родичам або коханим, використовуйте більш неформальний спосіб закінчити лист : «Поки», «Скоро побачимося», «До скорого» , «З Любов'ю».
4
Коли ви пишете лист тому, кого ви знаєте особисто, але не можете віднести цю людину в коло друзів, кращий спосіб закінчити лист - використовувати фрази на кшталт «З нетерпінням чекаю відповіді »,« Пока! »або« З найкращими побажаннями ».
5
Коли ви закінчуєте писати лист з організації в організацію, перед відправкою обов'язково переконайтеся, що вихідний документ складений на бланку вашої компанії.