Як завести skype.

Засоби онлайн-спілкування активно застосовуються як в особистому житті, так і для ділових переговорів. Одним з найпопулярніших засобів, поряд з іншими, є Skype. Щоб його завести, достатньо пройти процес реєстрації на офіційному сайті і встановити програму.
Інструкція
1
Запустіть інтернет-браузер. Відкрийте офіційний сайт Skype, для цього в адресному рядку впишіть skype.com і натисніть клавішу Enter. Дочекайтеся завантаження веб-сторінки.
2
Клацніть по посиланню «Реєстрація», розташованої в правому верхньому кутку головної сторінки сайту. Заповніть інформацію у відповідних полях. Ті з них, які позначені зірочкою, повинні бути заповнені в обов'язковому порядку.
3
Вкажіть ім'я, прізвище. Далі впишіть адресу електронної пошти. В наступному полі впишіть його ще раз для перевірки. Приступайте до заповнення інформації в підрозділі «Особисті дані». За бажанням вкажіть дату народження і стать. В обов'язковому порядку необхідно вказати країну. Поле «Місто» також заповнюється за власним бажанням. Далі вкажіть бажану мову. На розсуд впишіть номер мобільного телефону. Він не буде загальнодоступним і буде показуватися тільки контактам, що знаходяться у вашому списку. Далі виберіть один з пропонованих варіантів використання програми - для приватних розмов або для бізнесу.
4
Після цього вкажіть у відповідному полі бажаний логін. Він буде вашим унікальним ім'ям в цій програмі. Його довжина може становити від 6 до 32 символів, при цьому можуть використовуватися тільки латинські букви і цифри. Починатися же логін може тільки з латинської літери.
5
В наступному полі вкажіть бажаний пароль. Його довжина повинна становити від 6 до 20 символів, при цьому знову ж можуть використовуватися тільки латинські букви і цифри. В наступному полі повторіть пароль.
6
При бажанні поставте галочку біля одного з пунктів отримання інформації про нові продукти Skype. Далі у відповідному полі введіть символи, які будуть вказані на картинці вище. Якщо вони незрозумілі, за допомогою спеціальних кнопок їх можна оновити або прослухати.
7
Після цього ознайомтеся з Умовами користування Skype і Декларацією Skype про захист особистої інформації. При згоді з ними натисніть кнопку «Далі» внизу сторінки. Після цього вам буде запропоновано завантажити програму для початку використання.
Skype - революційний засіб спілкування. Для багатьох людей Skype давно замінив звичайний телефон, так як дзвінки з комп'ютера на комп'ютер за допомогою Skype безкоштовні, а дзвінки з комп'ютера на телефон набагато вигідніше традиційних. Створити нового користувача даного не складе труднощів навіть починаючому користувачеві.
Інструкція
1
Для реєстрації нового користувача Skype вам знадобиться дистрибутив клієнта. Скачайте його за посиланням http://www.skype.com/intl/ru/get-skype/з офіційного сайту клієнта. Запустіть дистрибутив. Установка почнеться через лічені секунди і буде проводитися прямо з інтернету. Після установки натисніть кнопку "Готово" і не знімайте галочки з поля "Запустити Skype". Дочекайтеся відкриття вікна вітання, в поля якого вводиться логін і пароль. Для реєстрації нового користувача натисніть на посилання "У вас немає логіна?", Розташовану під полем для введення з назвою "Логін Skype".
2
Після натискання вищевказаної кнопки відкриється діалогове вікно під назвою "Зареєструватися". Для реєстрації нового користувача введіть своє повне ім'я (або повне ім'я того, кому ви реєструєте акаунт), придумайте і напишіть логін (слово з не менш 6 символів, що починається з літери складається з латинських букв і цифр). Після цього придумайте пароль, який повинен складатися з 6 або більше знаків і містити як мінімум одну букву і одну цифру. Для підтвердження аккаунта, підтримки та отримання найсвіжішої інформації від Skype введіть адресу своєї електронної пошти. Після цього натисніть на кнопку "Я згоден. Створити обліковий запис". Новий користувач Skype зареєстрований.
3
Зареєструватися в Skype також можна зайшовши на офіційний сайт проекту skype.com і натиснувши кнопку "Реєстрація" в правому верхньому кута головної сторінки сайту (посилання http://www.skype.com/go/register?intcmp=join ). Створення нового користувача на сайті сервісу займе трохи більше часу, так як при даному способі реєстрації вам доведеться вказати безліч власних особистих даних, включаючи мобільний телефон, а також ввести капчу для захисту від автоматичної регісраціі.