Як створити безкоштовну сторінку.

Останнім часом серед мирських людей спостерігається повальне захоплення особистими online-щоденниками. Якщо раніше людина заводив щоденник тільки заради себе, зараз призначення такого видання різко змінило курс. Якщо ви не бажаєте розповідати про своє життя кожен день, можете створити тільки свою сторінку зі статичною інформацією.
Вам знадобиться
  • Робота з сервісом «Безкоштовна сторінка від qtxt.ru».
Інструкція
1
У вас завжди є вибір, зробити звичайну статичну сторінку (з незмінним вмістом) або завести профіль в online-щоденника (ЖЖ, Лі.ру). Для створення сторінки з незмінним вмістом достатньо скористатися сервісом «Безкоштовна сторінка від qtxt.ru», він дозволяє швидко організувати свою сторінку в інтернеті без витрат на хостинг.
2
Великим плюсом цього сервісу є неприв'язаність до різних профілів, тому на цьому сайті реєстрація не потрібна, у вас буде тільки адресу сторінки. Щоб почати створювати свою сторінку перейдіть за цим посиланням http://qtxt.ru. Ви опинитеся на головній сторінці проекту, де можете приступити до виготовлення.
3
У верхній частині сайту вам буде потрібно заповнити кілька полів. У заголовку сторінки необхідно вказати назву вашого «дітища», приміром, «Особиста сторінка Дмитра» або «Наші сімейні мемуари». В поле посилання необхідно ввести будь ідентифікатор, наприклад, Dmitriy або Semya. А в поле пароль вкажіть кодову фразу або придумайте будь пароль, знати який повинні тільки ті, хто матиме доступ до цієї сторінки. Якщо вам важко у створенні унікального пароля, спробуйте скористатися online-сервісом для генерації випадкових паролів http://www.onlinepasswordgenerator.ru.
4
Далі в текстовому полі введіть будь-яку кількість пропозицій. Тут можна процитувати розповідь або поділитися посиланнями на цікаві ресурси. Редактор тексту аналогічний редакторам на блогах та інших особистих щоденниках. Якщо ви хочете подивитися приклади робіт інших користувачів, натисніть посилання «Карта сайту», яка знаходиться нижче текстового поля. Там же ви можете вказати, чи показувати вашу сторінку на карті сайту.
5
Тепер вам залишилося ввести контрольні цифри з картинки (captcha) у відповідне поле і натиснути кнопку «Завершити». Сторінка створена, переглянути її можна після натискання на посилання свого профілю.