Як створити офісну мережу.

При створенні офісної мережі необхідно правильно налаштувати параметри спільного доступу між комп'ютерами. Природно, потрібно врахувати можливість підключення принтерів або інших загальнодоступних пристроїв.
Вам знадобиться
  • - маршрутизатор;
  • - мережеві кабелі.
Інструкція
1
Використовуйте для створення офісної мережі з доступом в інтернет роутер або маршрутизатор. Це пристрій дозволить забезпечити доступом до мережі відразу кілька комп'ютерів. Підключіть маршрутизатор до електромережі і налаштуйте параметри його роботи.
2
З'єднайте з Ethernet-роз'ємами мережевого обладнання стаціонарні комп'ютери та ноутбуки. Використовуйте для здійснення цього завдання заздалегідь підготовлені мережеві кабелі. З'ясуйте внутрішній IP-адреса маршрутизатора. Він буде потрібно для налаштування комп'ютерів. Вимкніть функцію DHCP, щоб мати можливість задати статичні IP-адреси офісним ПК.
3
Виконайте настройку мережевих адаптерів комп'ютерів, з'єднаних з маршрутизатором. Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом і перейдіть в меню «Зміна параметрів адаптера». Клацніть правою кнопкою миші по ярлику потрібної мережевої карти і перейдіть до пункту «Властивості». Відкрийте параметри роботи протоколу інтернету TCP/IP (v4).
4
Увімкніть використання статичного (постійного) IP, встановивши прапорець навпроти відповідного пункту. Введіть значення IP-адреси даного мережевого адаптера. Тепер пропишіть в поля «Основний шлюз» і «DNS-сервер» значення IP-адреси маршрутизатора. Збережіть параметри роботи цієї мережевої карти. Виконайте аналогічну процедуру для налаштування інших комп'ютерів.
5
Тепер налаштуйте режим доступу до загальних ресурсів. Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом і перейдіть в меню «Змінити додаткові параметри спільного доступу". Активуйте функцію «Включити мережеве виявлення», встановивши біля потрібного пункту прапорець. Аналогічним чином дозвольте використання загальнодоступних принтерів, папок і файлів. Вимкніть режим доступу з пральний захистом, щоб всі мережеві користувачі могли отримувати доступ до потрібних ресурсів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GJHauL34bNs