Як прибрати знак абзацу. Як прибрати в ворде знак абзацу.

Іноді при копіюванні тексту з одного файлу, створеного в програмі MS Word, в іншій, в останньому документі з'являються недруковані символи, наприклад, знаки розриву станиці або натискання клавіші Enter. Їх можна прибрати за допомогою форматування вихідного документа.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Microsoft Office Word.
Інструкція
1
Найчастіше проблема полягає в натиснутій кнопці відображення таких знаків. Спробуйте натиснути цю кнопку, яка знаходиться на стандартній панелі інструментів. Якщо в редакторі не відображаються панелі, додайте їх: натисніть верхнє меню «Вид», в списку, виберіть розділ «Панелі інструментів» і натисніть пункт «Стандартна».
2
В доданої панелі знайдіть значок «Недруковані знаки» і натисніть його. Якщо монітор вашого комп'ютера має діагональ менше 17 дюймів, швидше за все, значок просто не вліз в рядок панелі. В кінці панелі знайдіть значок із стрілкою і натисніть його, на вкладці, відобразяться всі елементи, які не помістилися на панелі.
3
Якщо знаки абзацу не зникли, їх можна видалити вручну або за допомогою компонента пошуку фрагмента. Для ручного видалення досить поставити курсор за небажаним знаком і натиснути клавішу Backspace або перед ним, але при цьому натиснути клавішу Delete.
4
Для автоматичного видалення всіх небажаних знаків натисніть клавіші Ctrl + F. Перед вами з'явиться невелике вікно пошуку фрагмента. Перейдіть на вкладку «Замінити» і в першому полі введіть вставте скопійований фрагмент, який ви хочете видалити, а друге поле залиште порожнім. Натисніть клавішу Enter. Після здійснення операції видалення на екрані з'явиться вікно з результатами проведених дій.
5
Також непотрібні символи можна видалити за допомогою спеціальних поєднань клавіш. Виділіть потрібний фрагмент тексту або символів, натисніть Ctrl + X. Таким чином можна вирізати непотрібні фрагменти, які зустрічаються в тексті.
6
Непотрібні частини текст можна вирізати, а потрібні копіювати і при необходімочті вставляти в інший порожній файл. Приміром, після виділення тексту досить натиснути Ctrl + C або Ctrl + Insert. Вставка тексту здійснюється за допомогою поєднань клавіш Ctrl + V і Shift + Insert.