Як зробити видалення direct x.

Коли виходить новий пакет DirectX, операційна система повідомляє користувача ПК про вихід оновлення і після його згоди проводить копіювання установчого пакета на жорсткий диск. Для установки нової версії програмного забезпечення необхідно видалити колишню.
Вам знадобиться
  • Інстальована пакет DirectX.
Інструкція
1
Видалення DirectX проходить, як в автоматичному режимі, без втручання користувача, так і в ручному режимі, при використанні аплету "Установка і видалення програм». Для запуску цього аплета необхідно натиснути меню «Пуск», вибрати елемент «Панель управління». У розпочатому каталозі знайдіть значок «Установка та видалення програм» і запустіть додаток, двічі клацнувши лівою кнопкою миші по ньому.
2
Після запуску додатка і завантаження даних про всіх встановлених компонентах ви побачите список програм. Знайдіть компонент DirectX і натисніть кнопку «Замінити/Видалити» навпроти його назви. Запуститься файл Uninstall.exe. Дотримуйтеся порад майстра установки додатків, щоб завершити деінсталяцію компонента.
3
Тепер можна запустити установку нової версії, якщо ви скачували дистрибутив самі, інакше вам буде потрібно тільки запустити вікно служби автоматичного оновлення і погодитися з установкою. Після завершення установки на екрані з'явиться повідомлення з проханням перезавантажити систему. Натисніть кнопку «Перезавантажити зараз».
4
Після нового завантаження системи ви можете подивитися, чи встановилась нова версія DirectX. Для цього натисніть меню «Пуск» і виберіть елемент «Виконати». У вікні, введіть команду dxdiag і натисніть клавішу Enter.
5
Перед вами з'явиться вікно, в якому можна детальніше дізнатися про версію встановленого програмного забезпечення, а також деякі дані про вашу систему. На першій вкладці ви побачите інформацію про версії встановленої операційної системи, параметрах процесора і оперативної пам'яті.
6
Перевірити в дії нову версію компонента можна запустивши одну з нових відеоігор, деяка частина ефектів виглядатиме значно реалістичніше (залежить від змін в збірці).