Як встановлювати віджети для Опери. Як устонавлівают додавання в оперу.

Характерною особливістю браузера Opera є можливість установки в нього спеціальних невеликих додатків - так званих віджетів. Викачуються вони зі спеціального сайту.
Інструкція
1
Візьміть до відома, що віджети можуть бути встановлені тільки в браузер Opera, призначений для комп'ютерів. Багато хто з них не працюють на мобільних телефонах і планшетах. Деякі версії браузера Opera для мобільних пристроїв взагалі не сумісні з віджетами. При цьому, будь-який з віджетів є кросплатформним в тому сенсі, що працює незалежно від того, під керуванням якої з ОС працює браузер Opera: Linux або Windows. При цьому, з будь-якими іншими браузерами, крім Opera, віджети несумісні.
2
Для скачування віджетів перейдіть на наступний сайт: http://widgets.opera.com/ru/Не завантажуйте їх з будь-яких інших сайтів, оскільки там вони можуть бути шкідливими. Пам'ятайте, що віджети для Opera на офіційному сайті пропонуються тільки безкоштовно. Не піддавайтеся на будь-які пропозиції купити таке міні-додаток.
3
З'явиться список віджетів, які є, на думку авторів сайту, кращими і рекомендованими. Якщо вас це не влаштовує, виберіть міні-додаток вручну. Для цього в меню, розташованому ліворуч, натисніть на посилання, відповідну цікавить вас жанру. Потім в списку виберіть бажаний віджет. При необхідності, переведіть сторінку, скориставшись посиланнями, розташованими внизу.
4
Щоб завантажити міні-додаток, натисніть на розташовану під його емблемою кнопку з написом «Встановити». Якщо ж натиснути на саму емблему, завантажиться сторінка з інформацією про віджеті. На ній також буде матися кнопка «Встановити».
5
Після натискання на зазначену кнопку, незалежно від її розташування, віджет завантажиться автоматично. Після закінчення завантаження він автоматично запуститься. Одночасно з'явиться вікно з питанням «Зберегти цей віджет?» І двома кнопками: «Так» і «Ні». Випробуйте програму, прийміть рішення про те, чи потрібна він вам, потім натисніть відповідну кнопку. Якщо віджет не завантажується, а проблем з доступом в інтернет немає, значить, ви не припинили операцію по випробуванню попереднього додатки.
6
Вже завантажені міні-додатки знайдіть в меню браузера під назвою «Віджети». Запуск їх здійснюйте з цього меню. Якщо який-небудь з них ви вирішили видалити, скористайтеся пунктом того ж меню «Управління віджетами».
Корисна порада
Якщо ви хочете самостійно писати віджети, ознайомтеся з наступною інформацією: http://dev.opera.com/articles/widgets/
Призначення віджетів в сучасних операційних системах - виводити інформацію в невеликі блоки на робочому столі. Це може бути корисна інформація про комп'ютер, про події у віртуальному чи реальному світі. Крім того, вони можуть використовуватися в якості прикраси, як нескладні ігри і т.д. Незважаючи на те, що ці програми не вимагають для своєї роботи запуску якихось додаткових додатків, вони є надбудовами над уже встановленими в комп'ютер програмами. Існують і віджети, що використовують як базового програми браузер Opera.
Інструкція
1
Розкрийте меню браузера і перейдіть в розділ «Віджети». Клікніть рядок «Вибрати віджети» і Opera завантажить в поточну сторінку той розділ сайту свого виробника, в якому професійні програмісти і любителі розміщують створені ними віджети для цього браузера.
2
Є й інший спосіб потрапити на цю сторінку. Щоб ним скористатися, розкрийте бічну панель, натиснувши клавішу F4, і клацніть по піктограмі з зображенням шестерні. В панелі відкриється розділ, що відноситься до управління віджетами. Клацання по плюсик в самому верхньому рядку призведе до завантаження тієї ж сторінки, що і в попередньому кроці.
3
Оберіть віджет, який треба встановити в Opera. Якщо ви знаєте його назву, скористайтеся формою пошуку - поле введення пошукового запиту поміщено в перший рядок лівої колонки. У цій же колонці є посилання на дев'ять розділів каталогу віджетів («Ігри та розваги», «Радіо і музика», «Вебкамери» і т.д.). Всього розділів 18 - посилання на їх повний список поміщена нижче.
4
Використовуючи цей каталог, підберіть потрібний віджет і клікніть синю кнопку з написом «Встановити». Opera завантажить вказаний додаток і виведе на екран діалогове вікно, запропонувавши вам вибрати один з варіантів подальших дій.
5
Ви можете відмовитися від установки, натиснувши кнопку «Скасувати», або погодитися з цією дією, скориставшись кнопкою «Встановити». Кнопка «Налаштувати» відкриває вікно доступу до налаштувань інсталяції. Поміщені в нього керуючі елементи дозволяють змінити назву віджета і каталог, в який він буде збережений. Розставивши позначки в трьох чекбоксах, ви можете вказати, чи слід створювати ярлики на робочому столі, в головному меню і в панелі швидкого запуску.
6
Про закінчення процесу установки проінформує з'явилося на екрані вікно з відповідним повідомленням. Якщо ви не хочете відразу активувати віджет, приберіть позначку в чекбоксі «Запустити віджет». Натисніть кнопку «Завершити» і процедура інсталяції віджета буде закінчена.