Як поміняти шапку сайту. Як шапку поміняти.

Одним з найбільш популярних сервісів, що надають гнучку систему управління сайтом, є Ucoz-система, що містить більше двохсот шаблонів. У свою чергу, проблема зміни шаблону і, зокрема, шапки сайту, поширена серед початківців веб-майстрів. В якості шапки сайту можуть використовуватися графічні файли форматів jpeg, png, gif.
Вам знадобиться
  • - сайт, зареєстрований в системі Ucoz;
  • - графічний редактор;
  • - FTP-менеджер.
Інструкція
1
Скопіюйте малюнок, що використовується як шапки, на жорсткий диск вашого комп'ютера для подальшого редагування або створіть малюнок такого ж розміру за допомогою будь-якого графічного редактора (наприклад, Adobe Photoshop). Якщо ви збираєтеся в якості шапки використовувати заздалегідь заготовлений малюнок, приведіть його розміри у відповідність з розмірами старої шапки.
2
Увійдіть в панель управління сайтом і знайдіть посилання на графічний файл, відповідний шапці сайту, одним із двох способів. Щоб перевірити, чи дійсно обраний вами малюнок є шапкою сайту, скопіюйте його Url-адресу в адресний рядок браузера.1 спосіб. У Редакторі сторінок увійдіть в «Панель управління модулем». Знайдіть «Глобальні блоки» і виберіть «Верхню частину сайту» .2 спосіб. У «Редакторі сторінок» увійдіть в «Управління дизайном модуля», а потім - у «Таблицю стилів CSS».
3
Завантажте малюнок на сервер, використовуючи як FTP-менеджера Файловий менеджер панелі управління Ucoz. Перевірте наявність завантаженого малюнка в переліку файлів. Увійдіть у верхню частину сайту, зробіть копію коду і замініть посилання на шапку сайту.
4
Якщо після установки нової шапки з'явиться назва сайту, передбачене спочатку в шаблоні Ucoz, видаліть його. Для цього виберіть у пункті меню «Конструктор» рядок «Включити конструктор» і видаліть назву. Що з'явилося три крапки можна прибрати в розділі «Управління дизайном" панелі керування.
Зверніть увагу
Перед завантаженням малюнка, призначеного для застосування в якості шапки на сайт, переконайтеся, що ім'я файлу з малюнком містить тільки латинські букви або цифри.
Корисна порада
Використовуйте зазначений спосіб для заміни фону та інших графічних об'єктів сайту. Крім того, ви можете змінити ширину і висоту малюнка, підставивши потрібні значення в поля width і height коду, відповідного відображенню цього малюнка на сторінці.