Як відкрити фаил djvu.

Файли, що мають розширення djvu - це, як правило, електронні книги, створені з відсканованих сторінок свого паперового варіанту. Цей формат примітний тим, що він дозволяє повністю відтворити вигляд книги, включаючи всі малюнки та фотографії.
Інструкція
1
Одна з найпростіших і зручних програм для читання таких книг - це, безумовно, Djvu Reader, адже вона не вимагає установки і має невеликий розмір. Для того щоб читати книги за допомогою цієї програми, зайдіть в меню File, натисніть Open і виберете будь-яку книгу з розширенням Djvu.
2
Якщо вам потрібен більший функціонал, скористайтеся WinDjvu. Ця програма вже зажадає установки і володітиме куди великою кількістю функцій. Так, наприклад, використовуючи її, можна залишати закладки на цікавлять місцях і виділяти фрагменти книги, зберігаючи їх у зручному графічному форматі. Відкривати необхідні файли ви можете так само, як і в Djvu Reader, але, швидше за все, після установки цієї програми всі книги з розширенням djvu відкриватимуться автоматично, достатньо буде навести на них курсор миші і виконати подвійне клацання.
3
Переглядати файли djvu можна і безпосередньо в браузері. Для цього встановіть собі на комп'ютер програму Djvu Browser Plugin. Вона буде інтегрована в браузер, т. К. Цей плагін адаптований під найпоширеніші продукти: Internet Explorer, Opera, Mozilla Firefox. Після установки Djvu Browser Plugin з'явиться можливість запускати файли з розширенням djvu прямо з браузера і користуватися деякими додатковими функціями, задіявши для цього спеціальну панель управління.
4
Мобільний ринок так само не залишився без уваги розробників, і якщо ви - володар iPhone або iPod Touch, зверніть свою увагу на спеціально створену під них програму - X Djvu. За допомогою цієї програми ви не тільки зможете читати файли djvu, але і завантажувати файли цього формату з електронних бібліотек, не виходячи з інтерфейсу X Djvu.