Як зняти медичні сережки. Як зняти сережки від пістолета відео.

Сьогодні як і раніше найбезпечнішим способом проколювання мочок вух вважається метод з використанням пістолета - спеціального інструменту. Прокол мочок вух здійснюється медичними сережками-голками, які потрібно носити 4-6 тижнів. Після загоєння каналу, через півтора місяця сережки-голки можна зняти. І якщо канал сформувався правильно, то зробити це буде досить просто.
Вам знадобиться
  • - мило;
  • - спиртовий розчин або перекис водню;
  • - шматочок марлі.
Інструкція
1
Добре помийте руки з милом, так як власне процедуру по зняттю сережок-голок треба проводити тільки чистими руками, щоб не занести інфекцію.
2
Двома пальцями однієї руки впевнено притримуйте сережку-гвоздик спереду (за «головку»), іншою рукою обережно і не поспішаючи зніміть застібку сережки ззаду. Уперше застібки знімаються з певним зусиллям. Якщо сережки ніяк не піддаються, то краще зверніться до фахівця, який проколов вам вуха. Можна також звернутися до травматолога.
3
Візьміть шматочок марлі, просочіть його спиртовим розчином або перекисом водню 2% і обробіть дірочки в мочках вух.
4
Близько 2-х годин побудьте без сережок.
5
Обробіть спиртовим розчином сережки, які припускаєте вставити (використовувані раніше сережки-гвоздики або нові сережки). Якщо ви вирішили вставити собі нові сережки, то бажано, щоб вони були золотими.
6
Одягніть продезінфіковані сережки. При вставлянні НЕ затискайте застібку щільно до мочки вуха. Чи не знімайте сережки найближчим часом, бажано носити їх постійно протягом перших 6 місяців. Надалі, коли канал заживе остаточно, носите сережки хоча б по тридцять хвилин кожен день, щоб уникнути небажаного відновленні шкіри - утворилися від проколів канали в мочках вух можуть зарости - і тоді доведеться знову повторювати процедуру.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uvPtoWLKv3E
Зверніть увагу
Якщо при знятті сережок у вас з'явилися сумніви в правильності загоєння каналу або виникли ознаки запального процесу - не тягніть час, зверніться за консультацією до фахівця, який вам проколював вуха.
Корисна порада
Після зняття сережок-голок фахівці рекомендують вставляти прикраси без англійського замка, але з діаметром штифта такого ж або меншого розміру в порівнянні з попередньою сережкою-голкою. Найкраще на заміну медичним сережкам-голкам підійдуть золоті сережки. Уникайте дешевої біжутерії!