Як зробити трансивер. трансивер своїми руками.

Трансівер є спеціальним пристроєм, який призначений для прийому і передачі сигналу між двома фізично різними засобами систем зв'язку. Він являє собою приймач-передавач, що з'єднує інтерфейс хоста з мережею, наприклад Ethernet.
Вам знадобиться
  • - мікросхема MAX3232CPE;
  • - панель під мікросхему;
  • - макетная плата;
  • - керамічні конденсатори;
  • - вилка USB;
  • - тонкий щуп;
  • - дроти;
  • - паяльник;
  • - каніфоль;
  • - припой.
Інструкція
1
Виконайте збірку трансивера своїми руками на мікросхемі Max232, для цього скористайтеся відповідною схемою. Переконайтеся в наявності всіх необхідних елементів для створення трансивера. Визначтеся з розміром плати і виріжте шматок необхідного розміру з макетке. Далі припаяйте її.
2
Припаяйте конденсатори, гріти їх потрібно не довше 7 секунд. Припаяйте все перемички. Далі підготуйте СОМ-порт, для цього виконайте пайку проводів до п'ятого і другому піну, один провід до корпусу. Підготуйте USB: припаяйте дроти до першого і четвертого піну згідно зі схемою, один провід до корпусу. Припаяйте все по схемі.
3
Виконайте збірку трансивера за допомогою транзистора. Використовуйте для цього відповідну схему. Для того щоб зібрати трансивер за цією схемою, вам знадобиться транзистор, резистори, тонкий щуп, вилка USB, СОМ-роз'єм, дроти.
4
Припаяйте резистор до бази транзистора, далі виконайте пайку дроти на заземлення до емітером транзистора. До колектора транзистора припаяйте резистор, провід до другого контакту штекера СОМ. Далі припаяйте дроти до п'ятого і другому контактам СОМ-штекера. Червоний дріт від USB з'єднайте з резистором 1 Ком, чорний провід - до п'ятого контакту штекера СОМ. Щуп припаяйте до резистори 10 Ком. Захистіть елементи від зовнішніх фізичних впливів і замикань.
5
Виконайте перевірку зробленого трансивера, для цього скачайте і встановіть програму Realterm, для цього перейдіть за посиланням http://realterm.sourceforge.net/index.html#downloads_Download, виконайте завантаження програми. Встановіть її на комп'ютер, вимкніть його. Приєднаєте трансивер до портів СОМ і USB вашого комп'ютера.
6
Увімкніть комп'ютер, запустіть додаток. включити комп'ютер і запустити програму. Перейдіть на закладку «Порт» та виберіть порт, до якого ви підключили трансивер. Далі клацніть по кнопці «Відкрити», переведіть її в натиснутому стані. Якщо на екрані з'явилися жовті символи, значить трансивер робочий. Якщо ж ні, спробуйте доторкнутися до щупа. Навіть при непостійному русі символів спробуйте використати трансивер. Якщо з першого разу трансивер не заробив, використовуйте інші елементи і перевірте пайку.