Як звільнити пам'ять на КПК.

Загальновідомий факт: оперативної пам'яті в КПК багато не буває. Трапляється так, що якщо крім двох вже працюючих додатків запустити ще й третє, то це може привести до вильоту. Щоб не допустити таке прикра пригода, потрібно звільнити трохи пам'яті.
Інструкція
1
Не встановлюйте на ваш КПК ресурсомісткі додатки, такі як «великовагові гри» або ж навігаційні програми, якщо в цьому немає гострої необхідності. Також, якщо немає необхідності, не тримайте відкритими кілька додатків. Постарайтеся не використовувати різні прикрашають елементи системи та графічні оболонки. Це додатково відкриті процеси, без яких цілком можна обійтися.
2
Перевірте автозагрузку вашого КПК. Приберіть з неї все не прийдуть програми. Для цього за допомогою додатка «Провідник» відкрийте папку Windows, в ній «Автозавантаження» і видаліть ярлики всіх не потрібних додатків. Це дозволить очистити пам'ять КПК.
3
Перезавантажте КПК. Це потрібно для того, щоб зупинити всі запущені процеси. Після перезавантаження пам'ять кишенькового комп'ютера буде зайнята виключно процесами операційної системи. Застосуйте утиліту SKTools, щоб звільнити пам'ять на КПК. Вона дозволить відключити працюючі програми з можливістю їх подальшого автозапуску.
4
Застосуйте додатки MemMaid або TaskMgr. Також підійде будь-який інший менеджер процесів. Він потрібен для того, щоб відключити невживані системні процеси. Якщо ви збираєтеся відключати процеси вручну, ні в якому разі не чіпайте ті, які відповідають за функціонування операційної системи КПК. В іншому випадку ви не тільки не звільните пам'ять, але і спровокуєте серйозні збої в роботі пристрою, наслідки яких можуть мати серйозний характер.
5
Вимикайте додатки, які не мають відношення до функціонування операційної системи, щоб звільнити на КПК пам'ять. Вони за великим рахунком не впливають на працездатність системи, тому можуть бути відключені без будь-яких наслідків.
6
Щоб відстежити непотрібні додатки, подивіться, які процеси запускаються відразу після завантаження системи, з урахуванням того, що автозагрузку ви вже очистили. Ті процеси, які включаються пізніше, можете закривати.
Існує декілька загальнодоступних рекомендацій по звільненню оперативної пам'яті КПК системними засобами. Інші методи мають на увазі завантаження і установку спеціалізованих додатків очистки.
Інструкція
1
Розмір оперативної пам'яті КПК сильно відрізняється від загального розміру пам'яті, що вказується виробником пристрою. Це викликано тим, що певна кількість пам'яті необхідно для нормального функціонування самої встановленої операційної системи. Від заявлених 64 Мб зазвичай залишається від 25 до 45 Мб.
2
Найбільш простим способом звільнення оперативної пам'яті мобільного пристрою є відмова від установки і використання ресурсномістких складних ігор останнього покоління і програм навігації. Переконайтеся в тому, що невикористовувані додатки не просто згорнуті, а закриті, і постарайтеся обійтися без красивих, але великих тем оформлення і графічних оболонок.
3
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і розкрийте посилання «Система». Розгорніть вузол «Диспетчер завдань» і визначте невикористовувані додатки в каталозі. Виділіть знайдені програми і завершите їх роботу, натиснувши кнопку «Закрити».
4
Поверніться в головне системне меню «Пуск» і ще раз розкрийте посилання «Система». Розгорніть вузол «Автозавантаження» і зменшите кількість додатків в списку до абсолютно необхідного мінімуму.
5
Перезавантажте свій мобільний пристрій. Процедура soft reset дозволяє завершити всі запущені процеси і зменшити обсяг використовуваної оперативної пам'яті.
6
Завантажте та встановіть на КПК спеціалізований додаток для звільнення оперативної пам'яті RAM Cleaner, вільно розповсюджується в інтернеті. Ця програма створить окремий сервіс, що запускає процедуру очищення пам'яті пристрою через певні проміжки часу і не функціонуюча в фоновому режимі suspend mode.
7
Скористайтеся розширеними можливостями ще однієї безкоштовної утиліти cleanRAM. Особливістю додатка є триступенева система очистки пам'яті: - швидка - для завершення неактивних додатків; - якісна - для сканування та підвищення продуктивності; - фундаментальна - для завершення всіх можливих служб і сервісів.