Як налаштувати принтер на чорну печать.

Сучасний принтер забезпечує високу якість друку. Але іноді користувач стикається з ситуацією, коли віддрукований документ виявляється занадто бляклим, замість чорного кольору присутній сірий.
Інструкція
1
В тому випадку, якщо якість друку лазерного принтера погіршився і цьому немає видимих причин, насамперед перевірте наявність тонера. Недолік тонера зазвичай проявляє себе появою на надрукуваному документі більш світлих вертикальних ділянок тексту. Якщо причина поганої друку саме в нестачі тонера, вийміть картридж і злегка потрясіть його з боку в бік. Цим ви перерозподіліть залишки тонера, що дозволить вам віддрукувати ще десяток сторінок в нормальній якості.
2
Перевірте, чи не включений у вас режим економії тонера. Якщо ви, приміром, працюєте з текстовим редактором Word, відкрийте: «Файл» - «Друк». Виберіть у вікні «Властивості». Потім на вкладці «Папір/якість», натисніть кнопку «Додатково». У вікні,, в нижній його частині, знаходиться опція включення/вимикання економічного режиму. Якщо вказано, що економічний режим включений, виберіть варіант «Виключений».
3
На деяких принтерах є кнопка, відповідальна за якість друку. Якщо у вас саме такий принтер, перевірте, в якому становищі вона знаходиться - натиснута чи ні.
4
В поганій якості друку може бути винен тонер - в тому випадку, якщо він неякісний або призначений для іншої моделі принтера. Якщо принтер почав погано друкувати незабаром після заправки картриджа, справа, швидше за все, саме в тонері. Замініть неякісний тонер, при заправці картриджа (його цілком можна заправити самостійно) простежте за тим, щоб в бункері не залишилося слідів старого тонера.
5
Можливий варіант, коли принтер працює справно, при цьому недосвідчений користувач хоче бачити текст, видрукуваний жирним шрифтом, але не знає, як це зробити. Відсутність жирного шрифту трактується ним як «погана друк». Якщо вам потрібно виділити весь текст жирним шрифтом, в редакторі Word натисніть: «Виправлення - виділити все», потім натисніть мишкою чорну букву «ж» на панелі форматування. Потрібні панелі ви можете вибрати, відкривши: «Вид - Панелі інструментів».