Як варити днище.

Вирішили трохи облагородити дачу, заливши отмостку, але виявилося, що металеве корито, використовуване для замісу бетону, продірявилося? Не біда! Ситуація поправна! Днище корита можна підлатати і ця ємність знову служитиме «вірою і правдою».
Вам знадобиться
  • - металеве корито;
  • - зварювальний апарат;
  • - електрод;
  • - захисна маска;
  • - алюмінієві ошурки;
  • - силікатний клей;
  • - сталева вуглецева дріт;
  • - порошкоподібна окалина заліза;
  • - бертолетова сіль.
Інструкція
1
Встановіть металеве корито на рівній поверхні. Ні в якому разі не можна, щоб ця поверхня була дерев'яною, адже одна впала на основу з дерева іскорка може привести до пожежі. До того ж приберіть в радіусі метра все легкозаймисті предмети.
2
електротримач заправте електродом. Потім відрегулюйте силу струму на зварювальному апараті, встановивши її на оптимальному показнику. Якщо на зварювальному апараті буде встановлена занадто велика сила струму, то електрод прожжет дірку в металевому кориті. У тому випадку, якщо встановлений показник сили струму буде занадто малий, електрод буде постійно «прилипати» до зварюваної поверхні.
3
Виконайте запалювання дуги. Для цього проведіть електродом по рівній поверхні і після появи спалаху приступайте до зварювання днища металевого корита. Торкніться електродом до металевої поверхні корита і відразу ж підніміть електрод (зазор повинен бути не більше п'яти міліметрів). Продовжуйте зварювати днище корита, підтримуючи відповідну величину зазору.
4
Якщо на дачі зварювального апарату не виявилося, зварити сталеве корито можна за допомогою термітного олівця. Для початку виготовте своїми руками термітний олівець. Замісіть термітний шар: 23% алюмінієвих тирси від загальної маси суміші змішайте з 77% окалини заліза і в вийшло речовина для в'язкості додайте трохи силікатного клею. Нанесіть термітний шар на сталеву вуглецеву дріт. Після цього виготовте запальну суміш: змішайте 65% від маси бертолетової солі з 35% алюмінієвих тирси і розведіть отриманий компонент силікатний клеєм. Нанесіть запальну суміш на термітну дріт у вигляді головки, як у сірники. Дайте термітним олівцю підсохнути. Потім, закріпивши термітний олівець в будівельному фені, приступайте до зварювання днища корита.
Зверніть увагу
Перед виконанням зварювальних робіт наберіть у відро води, і помісти цю ємність неподалік від робочого місця! У разі загоряння діяти потрібно буде дуже швидко.
Корисна порада
Для максимальної герметичності можна після закінчення зварювання зачистити «латки» і обробити їх епоксидною смолою.