Як очистити кеш в Explorer.

«Кеш» - так в багатьох англомовних країнах називають готівкові гроші, протиставляючи їх грошам, що зберігаються на банківському рахунку. З цієї аналогії кешем названо і збори елементів веб-сторінок, збережене браузером у власному комп'ютері, на противагу елементам, лежачим десь на веб-сервері. При повторному відвідуванні сайту браузер бере завантажені в попередній раз елементи з кешу, а не скачує їх повторно з веб-сервера. Іноді буває необхідно примусово очистити «кишені» браузера від запасів елементів веб-сторінок.
Інструкція
1
Відкрийте вікно властивостей браузера Internet Explorer. Це можна зробити вибором рядка «Властивості оглядача» в розділі «Сервіс» його меню.
2
Клацніть по кнопці «Видалити» в секції «Історія перегляду» на вкладці «Загальні» розкрився вікна налаштувань інтернет-оглядача. Таким способом ви відкриєте ще одне вікно - «Видалення історії огляду».
3
Натисніть кнопку «Видалити файли» в секції «Тимчасові файли Інтернету». Коли Internet Explorer попросить підтвердження команди, клікніть кнопку «Так» і кеш буде очищений. Вам залишиться закрити два використаних вікна налаштувань браузера.
4
Є й інший шлях до команди очистки тимчасового сховища. Розкрийте в меню Internet Explorer той же розділ «Сервіс» і виберіть самий верхній рядок - «Видалити журнал оглядача». Додаток відкриє вікно «Видалення історії огляду». Натисніть кнопку «Видалити файли» у верхній секції та відповідайте ствердно на пропозицію браузера підтвердити команду.
5
Якщо з якоїсь причини у вас немає можливості використовувати вбудовану в інтернет-оглядач функцію очищення тимчасового сховища, то можна зробити це за допомогою стандартного файл-менеджера Windows - Провідника. Для його запуску використовуйте поєднання клавіш win + e або подвійне клацання по іконці «Мій комп'ютер».
6
Розкрийте папку з назвою Documents and Settings на системному диску вашої операційної системи. Знайдіть в ній папку з ім'ям вашого профілю - за умовчанням вона називається Admin. Розкрийте міститься в папці вашого профілю каталог Local Settings і знайдете там фолдер Temporary Internet Files - це і є місце зберігання кешу інтернет-оглядача. Ви можете видалити з нього всі файли, або залишити, наприклад, файли, що містять куки. Для цього треба впорядкувати вміст папки по колонці «Тип» (клацнути її заголовок), потім виділити непотрібні групи файлів і натиснути delete для видалення в корзину, або shift + delete для повного знищення цих файлів.
При роботі в інтернеті кеш інтернет-браузера невідворотно переповнюється непотрібною інформацією, збереженою в процесі відвідування веб-сайтів, і ця інформація рано чи пізно вимагає видалення, так як вона займає чимало місця на жорсткому диску і іноді заважає коректній роботі браузера.
Інструкція
1
Видалити тимчасові інтернет-файли з кешу, який зберігається в окремій папці на вашому жорсткому диску, дуже просто - це можна зробити, не виходячи з браузера Internet Explorer 8. Отже, якщо ваш кеш збільшився до межі і займає надто багато місця на жорсткому диску, очистіть його. Для цього відкрийте браузер Internet Explorer 8 і в розділі головного меню виберіть опцію «Сервіс».
2
У списку, виберіть опцію «Властивості оглядача». Відкриється вікно налаштувань із кількома вкладками. Залишіться на вкладці «Загальні» і в розділі «Історія перегляду» натисніть кнопку «Видалити ...».
3
Натисніть ОК. Відкриється окреме вікно "Видалення історії огляду». Ви побачите кілька пунктів, які можна відзначити галочками - виберіть, що саме ви хочете видалити, а що необхідно зберегти: дані обраних веб-вузлів, тимчасові файли інтернету - копії веб-сторінок, медіфайли, зображення, які знаходяться в кеші; файли Cookies, завдяки яким вам не доводиться багаторазово вводити логіни і паролі на улюблених сайтах, на яких ви зареєстровані; журнал, дані веб-форм, паролі, дані фільтрації та інше.
4
Якщо ви хочете просто очистити кеш і звільнити місце на жорсткому диску, ви можете поставити галочку тільки на пункті «Тимчасові файли Інтернету», а інші пункти залишити недоторканими.
5
Натисніть на кнопку «Видалити» у вікні «Видалення історії огляду», щоб остаточно позбутися файлів кеша. Натисніть ОК, щоб повернутися до попереднього вікна. Файли видалені.