Як переводити швидкість з м/с в м/ч. Як швидкість перекладати.

Лінійною швидкістю називають характеристику зміни просторового положення об'єкта. Виражають її співвідношенням величини пройденого шляху до проміжку часу, за який це відбулося. У метричній системі СІ для вимірювання цієї характеристики використовується похідна одиниця - метр за секунду (м/с). Для відносно невеликих швидкостей зручніше використовувати іншу розмірність - метр на годину (м/ч).
Інструкція
1
Обчисліть співвідношення, яке слід використовувати для перерахунку швидкостей з м/с в м/ч. Різниця між цими одиницями виміру полягає тільки в розмірності показника часу (знаменник), а відстань (чисельник) залишається незмінним. Оскільки годину вміщує 3600 секунд (60 хвилин по 60 секунд), то таким же буде і співвідношення між метром в секунду і метром на годину.
2
Збільште виміряне в м/с значення швидкості в 3600 разів, щоб перевести його в м/ч. Наприклад, якщо початкове значення швидкості було одно 9,8 м/с, то після конвертації воно буде дорівнює 35280 м/год, так як 9,8 * 3600 = 35280.
3
Використовуйте для перекладу з м/с в м/ч, наприклад, стандартну програму зі складу базових додатків ОС Windows, яка імітує калькулятор. Посилання на запуск цієї програми можна знайти в секції «Службові» підрозділу «Стандартні» розділу «Всі програми» головного меню операційної системи. Можна скористатися і пунктом «Виконати» в меню на кнопці «Пуск» - виберіть його, а потім введіть calk і натисніть кнопку OK.
4
Введіть початкове значення швидкості, виміряний в м/с - робити це можна як з клавіатури, так і за допомогою відповідних кнопок інтерфейсу на екрані. Потім натисніть клавішу із зірочкою або клацніть по кнопці з цим значком в інтерфейсі калькулятора. Після цього введіть число 3600 і натисніть клавішу enter - програма розрахує і відобразить значення швидкості, конвертоване в м/ч.
5
Використовуйте вбудовані в пошукові системи Nigma і Google конвертери величин, якщо хочете обійтися ще меншим числом маніпуляцій. Наприклад, для перекладу в метри за годину швидкості, що дорівнює 7,85 м/с за допомогою пошуковика Google, перейдіть на його головну сторінку і введіть запит «7,85 м/с в м/ч». Пошукова система зробить обчислення і відобразить результат - «7,85 (м/с) = 28 260 м/год».