Як зробити пластикову картку.

У наші дні пластикова карта грає істотну роль в організації фінансів більшості жителів Росії. За допомогою пластикової картки можна розплачуватися в магазинах, оплачувати через банкомати послуги ЖКГ і телефонний зв'язок, купувати товари в мережі інтернет та переводити готівку на свій рахунок у банку.
Інструкція
1
Визначтеся, для яких цілей вам знадобиться пластикова карта. Якщо ви будете за допомогою пластикової карти переказувати грошові кошти в банк під певний дохідний відсоток, то вам слід оформити дебетову карту. Якщо ви хочете отримати поновлюваний кредит, то вам потрібно завести кредитну картку. Карти цих двох різновидів мають подібними функціями - їх можна використовувати для розрахунку в магазині, банкоматі і при оплаті товарів або послуг в мережі інтернет.
2
Виберіть банк, в якому ви будете оформляти пластикову карту. Ознайомитеся з процентними ставками, які банк нараховує за кредит або дебет, розміром комісії за обслуговування банківського рахунку. Приймайте рішення про вибір кредитної установи тільки після того, як повністю розберетеся з усіма важливими для вас пунктами обслуговування майбутньої карти.
3
Дізнайтеся вимоги та умови оформлення пластикової картки в обраному вами банку. Як правило, за вимогами, висунутими банком, людина, що планує завести пластикову карту, повинен бути громадянином Російської Федерації у віці від 21 до 70 років. Крім того, клієнт повинен володіти стабільним доходом не менше 9000 рублів на місяць і загальним трудовим сажем не менше 1 року.
4
Зверніться до найближчого відділення банку з підготовленими заздалегідь документами (паспорт громадянина РФ і ще один документ, що засвідчує вашу особу). У деяких банках у вас можуть також попросити пред'явити й інші документи, наприклад, копію трудової книжки або довідку про доходи за формою банку.
5
Заповніть в офісі банку заяву і анкету на отримання пластикової карти. Якщо при заповненні документа у вас виникають будь-які труднощі, не соромтеся звертатися за допомогою до співробітників банку.
6
Отримайте поштою або телефоном сповіщення від банку про прийняття рішення за вашою заявкою. Як правило, рішення приймається банком за 2-3 робочих дні, а пластикова картка виготовляється на протязі 1-2 тижнів. Якщо за вашою заявкою було прийнято позитивне рішення, то вам залишається прийти після закінчення 2 тижнів в банк і отримати свою пластикову карту.