Як виростити сакуру. сакура японська вирощування.

Сакура - це символ японської культури. У ті дні, коли цвіте сакура, під її кронами влаштовуються пікніки. Існує повір'я, що той чоловік, на якого впаде пилок квіточок сакури, буде щасливим. Та й до того ж ця рослина дуже красиве: від нього неможливо відірвати погляд. Саме тому сьогодні багато власників заміських будинків хочуть виростити сакуру на своїй присадибній ділянці.
Вам знадобиться
  • - відро;
  • - лопата;
  • - грунтова суміш (перегній, гірська і польова грунт, компост);
  • - саджанець сакури;
  • - вода;
  • - дерев'яна палиця-підпора;
  • - молоток;
  • - мотузка для підв'язки.
Інструкція
1
Підготуйте грунт. Викопайте ямку глибиною 35 сантиметрів і 40 сантиметрів завширшки. Приберіть з неї всі камінчики і корінці бур'янових рослин. Змішайте землю, викопану з лунки, із заздалегідь приготовленою ґрунтовою сумішшю: це дозволить створити максимально наближену до природної середовищі виростання сакури грунт. Засипте викопану ямку підготовленої землею (лунка повинна бути наповнена землею на 8/10).
2
Помістіть в ямку саджанець сакури і прикопайте землею. Потім добре полийте посаджене деревце і насипте зверху залишилася перемішану з грунтовою сумішшю землю. Створіть навколо саджанця мідзубаті - насипний вал із землі з десятисантиметровим ровом для води. Ще раз гарненько полийте посаджений саджанець сакури і акуратненько ущільните навколо маленького деревця землю: земля і коріння саджанця повинні щільно стикатися.
3
Вбийте поруч з саджанцем дерев'яну палицю, яка виконуватиме роль підпори. Прив'яжіть саджанець сакури до дерев'яного кілка.
4
Після того як коріння «приживуться», сакура почне зростати. У період росту цієї рослини приділіть особливу увагу поливу і прополюванні. Деякі види сакури, наприклад, едзоямасакура, потребують частого поливу (влітку рослину слід поливати взагалі кожен день) і попаданні сонячного світла на кореневу систему, тому слід викорчовувати поруч з рослиною всю траву. Інша ж різновид сакури, а зокрема сёукавасакура, боїться надлишку вода: через великої кількості вологи згниє коренева система і рослина загине.
Зверніть увагу
Намагайтеся не зрізати гілки сакури. У цієї рослини погано гояться «рани» після зрізування гілочок. Якщо раптом виникла необхідність зрізати уражену захворюванням гілочку, то краще це робити поки вона невелика, і відразу ж місце зрізу покрити заживляющим препаратом з антисептичною дією.
Корисна порада
У зимовий час заснування деревця огорнути опалим листям. Якщо листя немає або її недостатньо, покрийте підставу сакури тоненьким брезентом.