Як перебрати вилку.

В один прекрасний день настрій може зіпсувати прикра ситуація: включаєш вилку електричного приладу в розетку, а електроприлад буде неможливо. І навіть неозброєним оком видно, що причина цієї поломки криється в вилці: словом, не вселяє вона довіри. Залишається вилку розібрати і переконатися, чи правильні передчуття.
Вам знадобиться
  • - хрестоподібні і плоскі викрутки з жалом невеликого розміру;
  • - вилка.
Інструкція
1
Акуратно розберіть вилку, відкрутивши за допомогою викрутки саморіз кріплення кришки електровилки.
2
Знайдіть на контактах вилки гвинти, використовувані для кріплення проводів. Відсуньте проводки і вставити гвинти в «вушка». Після цього затягніть гвинти на контактах вилки, причому, провід повинен бути зорієнтований у напрямок до виходу корпусу електровилки.
3
Покладіть дроти: не допускайте того, щоб дроти стосувалися один одного. Крім того, обов'язково залиште вільний простір між проводками, адже кришку корпусу потрібно буде закріпити за допомогою самореза, а якщо не залишити між проводками простір, то при складанні вилки саморезом можна пошкодити ізоляцію проводів.
4
Акуратно вставте вилку в кришку: пластикова засувка повинна надійно зафіксувати дроти в корпусі. Доведіть пластикову пластинку до упора: вона повинна замикатися. Переконайтеся в правильності посадки кришки вилки, після чого закріпіть її за допомогою самореза. Не старайтесь прикрутити кришку вилки міцніше, оскільки зайво проявленої силою можна зірвати різьбу і всі докладені старання відремонтувати вилку виявляться марними.
Зверніть увагу
Дотримуйтесь елементарних правил безпечного використання електроприладів, коли будете тестувати зібрану вилку! Ігнорування цих вимог тягне за собою серйозні наслідки: занадто висока плата за халатне ставлення до заходів безпеки!
Корисна порада
Зверніть увагу на те, що кришка повинна якомога щільніше докладати до вилки. Це дозволить запобігти розхитування електровилки. А адже саме слабкі контакти є «уразливим» місцем вилки: частіше звичайного через розхитування послаблюються гвинти, що закріплюють проводки, що призводить до непроведення електричного струму від розетки до електроприладу.