Як створити електронний документ.

Електронним документом називається будь-який файл, що містить текст, зображення або інші дані. Такі документи створюються і обробляються за допомогою програм, що підтримують відповідні формати.
Інструкція
1
Правильно виберіть програму для створення електронного документа. Наприклад, якщо ви хочете створити файл у форматі «тільки текст», виберіть програму KWrite або Geany (в Linux) або «Блокнот» (в Windows), текстовий документ складної структури - Abiword, OpenOffice.org Writer, Microsoft Office Word, растровий графічний документ - Mtpaint, Paint, GIMP, електронну таблицю - Gnumeric, OpenOffice.org Calc, Microsoft Office Excel і т.п.
2
Переконайтеся, що програма, необхідна для створення електронного документа бажаного формату, на вашому комп'ютері є. Якщо такої ще немає, встановіть її.
3
Запустіть обрану вами програму.
4
Якщо порожній документ після запуску програми не створився в ній автоматично, виберіть в меню «Файл» пункт «Створити» або аналогічний, або натисніть одночасно клавіші Control і N.
5
Якщо вам буде запропоновано вибрати тип документа, вказати розмір зображення, і т.п., введіть відповідну інформацію. У разі, якщо потім буде відразу ж запропоновано вказати ім'я файлу, введіть його.
6
Якщо файл ще не озаглавлений, виберіть в меню «Файл» пункт «Зберегти як», або натисніть Control + S, після чого виберіть папку і введіть ім'я файлу. Відразу ж виберіть його тип, якщо програма підтримує файли декількох типів.
7
Надалі періодично зберігайте файл. Використовуйте для цього пункт «Зберегти» в меню «Файл», або вже згадане вище поєднання клавіш Control + S. Чим частіше ви будете зберігати файл, тим менше ймовірність втрати інформації при раптовому знеструмленні комп'ютера.
8
Після закінчення роботи з документом обов'язково збережіть його перед виходом, навіть якщо ви періодично здійснювали збереження в ході роботи з ним. Втім, якщо ви забудете це зробити, програма нагадає вам про це і запропонує зберегти зміни. Запустивши програму знову, виберіть документ у списку останніх оброблених або натисніть Ctrl + O або виберіть у меню «Файл» пункт «Відкрити», потім виберіть папку і файл.