Як користуватися веб-камерою. Як користуватися веб камерою на комп'ютері.

Веб-камерою називають прилад, що підключається до USB-порту комп'ютера і дозволяє здійснювати відеозйомку в реальному часі. Також з його допомогою можна фотографувати і користуватися відеотелефонного зв'язком.
Інструкція
1
Відкрийте упаковку камери. Якщо вона блістерна, розріжте її обережно, щоб не пошкодити камеру, диск, кабель та інструкцію. Дістаньте камеру і зніміть з її шнурка стягує його шматок дроту.
2
Встановіть камеру в зручному місці. При необхідності, приклейте її, використовуючи клейовий шар на підставці (якщо він є).
3
Підключіть камеру до вільного USB-порту комп'ютера.
4
Якщо ви користуєтеся операційною системою Linux, запустіть програму xawtv. У випадку, якщо в машині вже є ТВ-тюнер, в цій програмі в якості джерела сигналу виберіть веб-камеру. Пам'ятайте, що робота з веб-камерами в Linux організована дещо гірше, ніж з тюнерами. Однак, виявивши, що камера не працює, не поспішайте міняти її на іншу. Дайте їй другий шанс - поновіть дистрибутив, і вона, можливо, запрацює. Деякі камери, що виявилися несумісними з xawtv, добре працюють з іншою програмою - camorama.
5
У Windows вбудовані засоби для роботи з веб-камерами відсутні. Встановіть на комп'ютер програму з доданого до приладу диска. Якщо диск не постачається, зайдіть на сайт виробника камери і скачайте відповідну програму. Пам'ятайте, що пошук ПО для деяких моделей камер може бути настільки утруднений, що працювати з нею доведеться тільки в Linux.
6
Змусивши камеру працювати, навчитеся користуватися всіма функціями обраної вами програми. Дізнайтеся, як зберігати знімки, записувати відеоролики.
7
Встановіть програму для відеозв'язку, наприклад, Skype. Правильно виберіть у ній веб-камеру. Приступите до спілкування з друзями.
8
Звертайте увагу на стан світлодіода камери. На деяких з них він світиться тільки тоді, коли камера знімає (дізнайтеся це з інструкції). У такому випадку, якщо ви не користуєтеся камерою, а світлодіод світиться, це може бути ознакою наявності на машині вірусів. Відвертайте камеру до стіни або закривайте її, коли не користуєтеся.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OX2-xwGC6mk
Веб-камера - досить цікаве і багатофункціональний пристрій. Але далеко не кожен власник веб-камери всерйоз замислюється про те, скільки корисних можливостей таїться в цьому чудовому пристрої.
Інструкція
1
Відправляйте фото і відео на електронну пошту за допомогою веб-камери або публікуйте їх в мережі інтернет. Програмне забезпечення веб-камер зазвичай має вбудовану функцію висилки повідомлень на електронну пошту. Завдяки цьому можна надіслати комусь відео-привітання або коротенький репортаж з місця вашого відпочинку. Функція відео-пошти не вимагає записи фільму на диск ПК, так як файл висилається відразу з пам'яті камери.
2
Веб-камера - відео-телефон! Використовуйте веб-камеру для оптимізації спілкування. Багато хто користується веб-камерою для здійснення відео-дзвінків або навіть відео-конференцій. Ефект «присутсвия» і живої бесіди гарантований, навіть якщо ви знаходитесь на різних куточках Землі. Головне, щоб швидкість не підкачала!
3
Веб-камера може частково замінити вам сканер. Відскануйте малюнок, текст або фото за допомогою веб-камери. Причому текст можливо надалі розпізнати. Для цього не потрібно мати вихід в інтернет. Досить знайти рівну поверхню і забезпечити хороше освітлення. Розташуйте об'єкт в заданих умовах і натисніть належну кнопку в програмі, що додається до простої камері. Цей варіант особливо хороший для великих об'єктів, які не поміщаються в звичайний сканер.
4
Веб-камера - шпигун. Налаштуйте за допомогою веб-камери періодичну розсилку фото або відео-зображень на певну адресу. Так само можна зберігати цю візуальну інформацію на носії або розміщувати на сайті з автоматичним оновленням. Деякі Веб-камери оснащені датчиками руху, що без сумніву надає цьому винаходу шпигунський відтінок. Завдяки системі визначення руху можна запобігти «помилкове» спрацьовування пристрою при незначних змін картинки (рух листя від вітру). Фахівці відзначають, що майбутнє саме за цифровими засобами спостереження. В даний час практично кожен, хто купив веб-камеру, може організувати власний пункт спостереження або стеження.