Як робити пілінг тіла.

Пілінг - хімічне або механічне очищення шкіри, зняття з неї верхнього шару старих, ороговілих клітин, які постійно утворюються і поступово накопичуються на поверхні тіла. Зазвичай частина цих клітин знімається природним порядком під час купання, коли вони змиваються разом з гелем, а особливо коли тіло натирається мочалкою. Але процедура очищення із застосуванням спеціальних засобів для пілінгу буде помітно ефективніше.
Інструкція
1
Пілінг можна провести і в домашніх умовах. В цьому випадку ви не тільки очистіть шкіру тіла, але і зробите самомасаж, що теж допоможе оздоровити вашу шкіру, зробити її не тільки чистою, але і підвищити тонус. Для того щоб старі клітини було легко видаляти, попередньо распарьте шкіру. Ви можете перед цим прийняти ванну, посидіти в парній лазні або сауни, в хамаме. Досить буде 5-10 хвилин, щоб ваша шкіра розпарився.
2
Для пілінгу використовуйте гоммаж або скраб. Гоммаж - косметичний засіб, що містить хімічні речовини, які впливають на ороговілі клітини шкіри так, що вони легко скочуються з неї під дією пальців. Частіше його застосовують для більш ніжної шкіри обличчя. Скраб - кремообразная або желеобразная маса, що містить тверді частинки, які зчищають ороговевший клітинний шар під механічним впливом рук, які виробляють масажні рухи по тілу. Гоммаж - більш м'який засіб, ніж скраб, він рекомендований тим, у кого дуже чутлива шкіра.
3
Скраб може підійти не всім. Проконтролюйте його складу, якщо у вас чутлива або дуже ніжна шкіра. Краще вибрати для цього спеціальний скраб, адаптований для такого типу шкіри. На банці або тюбику повинна бути відповідна напис. Не використовуйте абразивні склади - скраби в тому випадку, якщо на шкірі є прищі або рани. Якщо протипоказань немає, то зачерпніть скраб з банки або видавіть на долоню і натирайте їм тіло широкими, рівними рухами. Якщо ви в сауні або лазні і є хтось, хто зможе вам допомогу, попросіть, щоб вам «потерли спинку» таким складом. Через три хвилини змийте його під душем.
4
Якщо ви використовуєте гоммаж, то нанесіть його відразу на все тіло. Скачувати ороговілий шар можна практично відразу. Потріть тіло пальцями і долонями і змийте утворилися «катишки» під душем.
5
Після пілінгу нанесіть на тіло тонік або лосьйон, а потім зволожуючий молочко або крем. Тим, у кого шкіра суха або дуже чутлива, пілінг тіла рекомендується робити не частіше одного разу на два тижні. Для звичайної шкіри достатньо одного разу на тиждень. Пілінг тіла - та процедура, яка допоможе вашій шкірі довго залишатися молодою і пружною.