Як налаштувати роутер Edimax. Як налаштувати wifi роутер.

Якщо ви вирішили встановити вдома Wi-Fi роутер , щоб створити власну локальну мережу з доступом в інтернет, то його необхідно правильно налаштувати. Для цього потрібно врахувати безліч нюансів, що стосуються конкретних ситуацій.
Вам знадобиться
  • - мережевий кабель.
Інструкція
1
Виберіть Wi-Fi роутер, який підійде для роботи з вашим провайдером. Визначте необхідність наявності роз'єму WAN або DSL. Уточніть кількість Ethernet-портів, до яких ви будете підключати стаціонарні комп'ютери. З'ясуйте типи мереж Wi-Fi, які підтримує обраний роутер.
2
Підключіть це обладнання до мережі змінного струму. З'єднайте кабель провайдера з роз'ємом WAN. Тепер підключіть стаціонарний комп'ютер або ноутбук до LAN-роз'єму Wi-Fi роутера. Включіть обидва пристрої.
3
Після завершення завантаження операційної системи відкрийте інтернет-браузер і введіть в адресний рядок http://192.168.2.1 (Роутери Edimax). У меню, заповніть поля «Ім'я користувача і« Пароль значеннями admin і 1234 відповідно. Після відкриття web-інтерфейсу роутера перейдіть в меню General Setup і виберіть пункт WAN.
4
Виберіть тип каналу передачі даних, наприклад PPTP, і натисніть кнопку Next. Заповніть наступні поля: User ID, Password і PPTP Gateway. Ці дані вам повинен надати ваш провайдер. В поле MTU введіть значення 1400. Активуйте пункт Dual Wan Access, встановивши біля нього галочку. Натисніть кнопку Apply. Роутер автоматично перезавантажиться.
5
Відкрийте меню Status і виберіть пункт Internet Connection. Переконайтеся в тому, що роутер підключився до сервера і отримав IP-адресу. Тепер знову відкрийте меню General Setup і перейдіть до пункту Wireless.
6
Задайте параметри роботи бездротової мережі, вказавши ім'я, пароль, тип безпеки і вид радіосигналу. Натисніть кнопку Apply і дочекайтеся перезавантаження Wi-Fi роутера. Тепер відкрийте меню Advanced Settings, виберіть пункт NAT і натисніть кнопку Next. У новому меню виділіть параметр Virtual Server і натисніть кнопку Next. Тепер натисніть кнопку Apply. Налаштування Wi-Fi роутера Edimax на цьому завершена.