Як запам'ятати цифри дитині.

Після того як малюк навчився рахувати хоча б до 10, його можна почати навчати запам'ятовуванню цифр. Самостійно розібратися з цифрами малюкові навряд чи вдасться, тому йому буде потрібна допомога дорослих.
Інструкція
1
Уявіть кожну цифру у вигляді картинки із зображенням предмета або тварини, наприклад, двійку намалюйте у вигляді лебедя, вісімку як окуляри. Часто хлопці плутають схожі один на одного цифри, такі як 3 і 8, 4 і 7. А за допомогою таких картинок їм буде простіше скласти відповідність між звуковим і графічним чином цифри.
2
Підберіть дитячі вірші, загадки, книжки та розмальовки з цифрами. Придбайте розвиваючі навчальні іграшки. Повторюйте вивчені цифри в будь-який вільний час. Наприклад, під час переодягання. Нехай дитина ляже на живіт, а ви виводите у нього на спині пальцем цифру. Малюк повинен вгадати, яку цифру ви зображували.
3
Вигадуйте різні ігри, щоб захопити малюка. Наприклад, намалюйте на папері цифри від 1 до 9 і окремо малюнки, схожі на ці цифри. Попросіть малюка знайти відповідність між зображенням цифри і картинкою.
4
Підберіть картинки, де разом з предметами або тваринами зображені цифри. Нехай малюк уважно розгляне малюнок і назве, які цифри на ньому зображені. Потім ускладните завдання - нехай на те ж питання малюк відповість із закритими очима. Намалюйте на папері кілька цифр, наприклад, 1, 3, 5, 8. Запропонуйте дитині назвати відсутні на зображенні цифри.
5
Виріжете цифри з картону. Нехай малюк із закритими очима на дотик визначає, яка цифра в його руках. Потім розріжте кожну цифру на дві частини і попросіть дитину відновити кожне графічне зображення цифри. Коли малюк буде легко справлятися з цим завданням, розріжте картонні цифри на 3, 5, 6 частин.
6
Не тисніть на дитину, будьте терплячі і не гнівайтесь, якщо малюк не може відразу запам'ятати простій на ваш погляд матеріал. Пояснюючи значення цифр, малюйте смішні картинки на звичайному аркуші паперу. Так ви зможете зацікавити вашої дитини, і тим самим прискорити процес запам'ятовування.