Зв'язок з іншим комп'ютером. Зв'язок зі свого комп'ютера з іншим сервером.

Локальна мережа дає незаперечні переваги для спільної роботи над файлами, а також доступу до ресурсів і техніці. Зв'язати між собою можна не тільки комп'ютери, що знаходяться в одному приміщенні, а й на досить великій відстані один від одного за допомогою інтернету.
Вам знадобиться
  • - комп'ютери, підключені до інтернету.
Інструкція
1
Відкрийте браузер, перейдіть на сайт http://hamachi.cc/download/list.php, це офіційна сторінка програми Hamachi. Цей додаток призначений для створення віртуальної локальної мережі за допомогою інтернету. Отримана в результаті мережа дає всі переваги звичайної локальної мережі, такі як: спільне використання документів, мережеві ігри і т.д. Врахуйте тільки той факт, що при створенні мережі між комп'ютерами за допомогою Hamachi швидкість роботи буде дорівнює швидкості доступу в інтернет.
2
Скачайте програму і встановіть її на комп'ютер, щоб зв'язати комп'ютери через інтернет. Запустіть додаток, в правому нижньому куті клацніть по кнопці з настройками. Клацніть по опції Join Existing network. Далі введіть ім'я та пароль для вашої мережі.
3
Для перевірки використовуйте тестову мережу, введіть ім'я DarkCryTestNet, а пароль 123. Якщо біля імені іншого користувача є зелена точка/зірка, значить, у вас вийшло встановити зв'язок з іншим комп'ютером. Якщо вона блимає - зв'язок встановлюється. Якщо біля зеленої точки знаходиться світлий круг, значить, в даний момент відбувається обмін інформацією з користувачем. Жовта точка біля імені користувача позначає відсутність прямого з'єднання.
4
Перейдіть в налаштування програми, щоб з'єднатися з іншим комп'ютером. Введіть значення портів 12975, а також 32976. Для установки зв'язку через проксі-сервер перейдіть в розділ «Статус», виберіть опцію «Деталі конфігурації». Використовуйте для ігор мережі, перераховані на сайті http://www.planethamachi.com, або http://www.redboxen.com/hamachimap/. На останньому сайті необхідно вибрати регіон.
5
Створіть власну мережу, для цього клацніть по кнопці з настройками, виберіть опцію «Створити мережу». Вкажіть назву мережі, а також пароль доступу. Перейдіть в налаштування мережі, в пункт «Статус», введіть свій нік. Щоб встановити зв'язок з іншим комп'ютером, на ньому теж повинно бути встановлено програму, а користувач повинен ввести в програмі ім'я і пароль вашої мережі.
6
Клацніть правою кнопкою миші по користувачеві, щоб перейти до загальних папок, виберіть Browse, або відправте йому повідомлення за допомогою кнопки Send Message. Для обміну файлами виберіть настройки програми, перейдіть в пункт «Безпека» і зніміть прапорець з опції «Блокувати вразливі служби».