Як з'єднати розділений жорсткий диск в один. Як з'єднати жорсткі диски partition.

Для об'єднання розділів жорсткого диска в єдине ціле існує безліч методів. На жаль, багато з них успішно виконуються тільки при повному форматуванні вінчестера.
Вам знадобиться
  • - Partition Manager.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно зберегти інформацію, що зберігається на локальних дисках, після їх об'єднання, то скористайтеся утилітою Paragon Partition Manager. Скачайте версію цієї програми, яка буде працювати з операційною системою, встановленою на комп'ютері. Перезавантажте комп'ютер, щоб програма зібрала необхідну інформацію про жорсткі диски.
2
Запустіть Partition Manager і дочекайтеся завершення її завантаження. Знайдіть вкладку «Майстра», розташовану над панеллю інструментів, і відкрийте її. Перейдіть в підменю «Додаткові функції» і виберіть пункт «Об'єднання розділів». Натисніть кнопку «Далі» в меню.
3
Тепер виберіть розділ, до якого ви приєднаєте інший локальний диск. Загальний тому отримає букву саме цього розділу. Вкажіть папку, в яку необхідно зберегти всі дані другого локального диска. Тепер виберіть розділ, який необхідно приєднати до попереднього. Пам'ятайте про те, що якщо на даному жорсткому диску встановлена операційна система, то першим розділів завжди необхідно вказувати системний том. В іншому випадку ОС перестане завантажуватися, бо зміниться буква диска. Натисніть кнопку «Далі» після вибору присоединяемого розділу.
4
Подивіться візуальне відображення майбутніх змін і натисніть кнопку «Далі», якщо ви вірно задали всі параметри. Тепер просто натисніть кнопку «Готово». Знайдіть на панелі інструментів кнопку «Застосувати намічені зміни» і натисніть її. Через деякий час з'явиться вікно з додатковою інформацією. Натисніть кнопку «Перезавантажити зараз». Програма продовжить виконання процесу об'єднання розділів в режимі DOS.
5
Повторіть даний алгоритм, щоб приєднати інші локальні диски до системного того. За один підхід можна з'єднати тільки два розділи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=I6GZTeVVtJs
Часто користувачам потрібно об'єднати декілька жорстких дисків в один масив, для чого використовується технологія RAID. Налаштування RAID-масиву на більшості сучасних материнських плат доступна будь-якому користувачеві і не викличе значних ускладнень.
Інструкція
1
Розглянемо настройку RAID-масиву на прикладі поширеного AMIBIOS. Розібравшись з його налаштуваннями, легко можна проробити те ж саме в BIOS інших виробників.
2
Ввести налаштування BIOS вашого комп'ютера, для чого натисніть клавішу DELETE відразу після його включення, ледь по екрану побіжать рядка завантаження.
3
Перейдіть в розділ "SATA Configuration".
4
В пункті "Configure SATA as" виставте значення "RAID".
5
Виходьте в основне меню BIOS, виберіть пункт "Save and exit", комп'ютер перезавантажиться.
6
Під час його завантаження (до початку завантаження операційної системи) натисніть одночасно клавіші CTRL + I. Ви потрапите в меню настройки RAID.
7
Виберіть тип масиву, який бажаєте створити, і жорсткі диски, що підлягають об'єднанню. Збережіть налаштування і перезавантажте комп'ютер.
8
Тепер операційна система буде бачити ваші жорсткі диски як один масив.
Зверніть увагу
Пуск - панель управління - адміністрування - управління комп'ютером - керування дисками. Видалити непотрібні розділи і створити один великий. отфарматіровать.
Корисна порада
У цьому допоможе програма Acronis Disk Director Suite, яка вміє не тільки розбивати жорсткий диск на розділи, а й об'єднувати декілька розділів в один.