Як відновити дані з відформатованої флешки.

Перш ніж форматувати флешку, рекомендується упевнитися, що на ній не міститься потрібна інформація. Але іноді неможливо вберегтися від ненавмисного форматування. У такому випадку потрібно відновлення даних.
Інструкція
1
Для відновлення даних з відформатованої флешки буде потрібно одне зі спеціалізованих додатків. В якості прикладів можуть виступати R.saver, Recuva, UFS Explorer та ін. Підключіть флешку до комп'ютера і запустіть одне з вибраних додатків для відновлення інформації.
2
Після запуску дочекайтеся закінчення процесу автоматичного сканування. Після нього в інтерфейсі програми буде представлений список знайдених розділів і пристроїв, підключених до комп'ютера. Виберіть флешку, з якого потрібно відновити інформацію.
3
За бажанням налаштуйте параметри відновлення інформації. Ви можете вказати тип файлової системи, кодування, область сканування пам'яті флешки для відновлення даних, алгоритм. Також ви можете залишити всі налаштування заданими за замовчуванням.
4
Після цього здійсніть запуск сканування вибраного пристрою. На тривалість сканування впливають такі характеристики як швидкість передачі даних інтерфейсу, через який підключено пристрій, і обсяг самої флешки. Чим він більший - тим потрібно більше часу. Результатом сканування стане відображення в інтерфейсі програми знайдених папок і файлів, які були видалені з пристрою.
5
Уважно вивчіть представлену інформацію і визначте, які з даних вимагають відновлення. Виберіть ті з них, які потрібно відновити. Після цього на панелі інструментів програми натисніть кнопку, що відповідає за початок процесу відновлення. У вікні вкажіть місце на жорсткому диску комп'ютера, куди будуть записуватися відновлювані файли. Вибрати для збереження пам'ять флешки буде неможливо. Підтвердіть початок процедури відновлення і дочекайтеся, поки всі необхідні файли будуть відновлені.
6
Якщо використання програми не принесло очікуваних результатів, скористайтеся іншою програмою для відновлення даних.