Як бути веселою людиною.

Зміст, як відомо, визначає форму. Хоча часом зміст залежить від форми. Коли то вважали непристойним висловлювання емоцій на людях. Вважалося, що людина повинна володіти стриманістю і приховувати всі свої проблеми далеко внутрі.Сейчас же особливо важливо бути веселою людиною - і жити стане веселіше і простіше, і оточуючих ви будете підбадьорювати своїм позитивним настроєм. Але ж у всьому потрібно знати міру, якщо людина постійно сипле анекдотами, постійно жартує і когось підколює, це поведінка може швидко втомити кого завгодно. Таку людину можна назвати блазнем, а це не дуже-то вдячне покликання.
Інструкція
1
Жартувати не соромтеся, жартуєте чаші. Якщо у вас гарний настрій - обов'язково поділіться нею з друзями. Друзі оцінять і теж розвеселяться. А веселі друзі, в свою чергу, будуть заряджати веселощами і вас і піднімуть ваш настрій, якщо воно раптово впаде. Але пам'ятайте, потрібно жартувати так, щоб друзі сміялися разом з вами, але ніяк не над вами. Можете, звичайно, прикинутися дурником, творити безглуздості і нести всяку нісенітницю, але в такому випадку вам доведеться забути про гарний стан в суспільстві. Бути веселим - це не означає бути смішним. Хоча трошки подуріти іноді можна.
2
Смійтеся в обличчя труднощам, які нам підносить життя. Тримайте у себе в голові, що якщо труднощі переживати, сидячи на стільці і підпираючи сумну голову руками - краще від цього не стане. Потрібно вміти абстрагуватися, знайти цікаве заняття, в яке можна зануритися з головою. Тоді й нерви свої витрачати ви будете менше, і дивитися на світ з посмішкою вам буде легше.
3
Не бійтеся бути альтруїстом, допомагайте людям, навіть тим, кого ви в перший раз бачите. Ви ж помічали, напевно, що варто вам допомогти людині з її проблемою - на душі стає легше і спокойнее.Друзьям теж допомагайте, вони це оцінять. Тільки не перестарайтеся, інакше вони до вашої допомоги звикнуть. А ось простим знайомим, особливо тим, з ким у вас були натягнуті відносини, протягувати руку не варто. Уявіть, що один з ваших не надто хороших приятелів підходить до вас і несподівано для вас просить невеликої матеріальної допомоги. Він каже, що вас поважає, що ви його друг і припрошує вас, щоб ви дали йому в борг грошей. Можете ввічливо дати йому зрозуміти, що грошей ви йому не дасте. Швидше за все, ця людина просто намагається вивудити у вас гроші, а не зайняти. «Допомагаючи» таким людям один раз, чекайте їх в гості знову і неодноразово. Це я заявляю, виходячи з особистого досвіду.
Корисна порада
Бачите, бути веселою людиною не так складно, як здається. Дотримуйтеся цих простих порад, і ваше життя зміниться в кращу сторону.