Як купити дешевий ноутбук.

При виборі мобільного комп'ютера необхідно заздалегідь визначити мету його покупки. У більшості випадків можна обійтися порівняно дешевої моделлю, правильно підібравши її характеристики.
Інструкція
1
Врахуйте, що якщо ви хочете купити дійсно дешевий ноутбук, то не варто гнатися за розкрученими брендами. Існує маса компаній, що випускають порівняно недорогі мобільні комп'ютери прийнятної якості.
2
Уважно вивчіть модельний ряд компаній HP, Lenovo і Emachines. Не купуйте нові моделі ноутбуків. Ціни на них, як правило, сильно завищені. Можна знайти порівняно стару модель, яка не сильно поступається в продуктивності.
3
Чітко визначте для себе мету придбання мобільного комп'ютера. Якщо ви впевнені, що ви будете використовувати ноутбук тільки для web-серфінгу і роботи з офісними програмами, то не варто купувати потужне обладнання. Можливо, вам буде більш ніж достатньо наявності інтегрованого відеоадаптера. Як показує практика, такі відеокарти успішно працюють з порівняно старими іграми і навіть можуть відтворювати відео високої якості.
4
Зверніть увагу на дизайн мобільного комп'ютера і наявність у ньому додаткових функцій. Найчастіше ціна двох ноутбуків з ідентичними характеристиками може відрізнятися на 20% тільки завдяки цікавому дизайну.
5
Якщо ви не плануєте підключати мобільний комп'ютер до плазмового або рідкокристалічному телевізору, то придбайте пристрій без HDMI-виходу. Уточніть наявність картридера та інших додаткових роз'ємів.
6
Тепер подумайте про доцільність придбання мобільного комп'ютера з встановленою операційною системою. Якщо ви маєте можливість використовувати операційні системи Linux або у вас є ліцензійна копія Windows, то розумніше вибрати ноутбук без ОС. Це дозволить вам заощадити пару тисяч рублів.
7
Уважно вивчіть акції, що проходять в комп'ютерних магазинах. Досить часто можна придбати мобільний комп'ютер за ціною, яка буде значно нижче його середньої ринкової вартості.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=icLybU8XJsg