Як прискорити виключення комп'ютера.

З часом потрібно більше часу на завантаження і вимикання операційної системи. Це здебільшого пов'язано з її засміченням, спровокованим великою кількістю додатків, встановлених на вашому персональному комп'ютері. Зрозуміло, включення і виключення комп'ютера можна зробити швидше.
Інструкція
1
Застосуйте програмний метод, щоб прискорити виключення комп'ютера. Для цього потрібно провести деякі маніпуляції з системним реєстром. Перейдіть в меню кнопки «Пуск», виберіть пункт «Виконати». У командному рядку введіть regedit. Перед вами з'явиться вікно, що містить каталоги системного реєстру вашого персонального комп'ютера.
2
Знайдіть папку HKEY_LOCAL_MACHINE. Розкрийте її дерево каталогів. Потім знайдіть SYSTEM/Currentcontroolset/Control/Session Manager/Memorymanagemet. Знайдіть папку PrefetchParameters. Клацніть по ній один раз.
3
Потім знайдіть рядок EnablePrefetcher. Клікніть по ній правою кнопкою миші. В контекстному меню виберіть пункт «Змінити». З'явиться вікно що містить значення 3. Замініть його на 5. Після цього завантаження та вимкнення комп'ютера відбуватимуться швидше.
4
Скорегуйте меню автозапуску. Система при завантаженні автоматично запускає деякі програми. У наслідку, коли система завантажилася, ці додатки живуть в системному треї. Щоб зробити виключення комп'ютера швидше, потрібно підчистити автозапуск, тобто видалити з нього всі ті додатки, якими ви користуєтеся не надто часто або не користуєтеся взагалі.
5
Перейдіть в меню кнопки «Пуск», виберіть пункт «Виконати». В командний рядок введіть msconfig і натисніть клавішу Enter. Перед вами з'явиться меню. У ньому вберу пункт «Автозапуск». Видаліть з нього всі програми, які ви вважаєте непотрібними.
6
Використовуйте твердотільні накопичувачі в якості системних дисків, щоб вимикати комп'ютер швидше. Через те, що у даного виду носіїв немає рухливих частин, то, відповідно, вони будуть працювати швидше. Але є, звичайно, деякі нюанси. У такого виду жорстких дисків є ліміт циклів перезапису. Якщо ви розраховуєте на стабільну роботу жорсткого диска протягом трьох-чотирьох років, то даний спосіб вирішення проблеми автоматично самоусувається.