Як відновити дані з флеш карти.

Через збої, які можуть бути спровоковані різними причинами, інформація на флеш-картах може бути втрачена. Не варто відразу ж ставити на ній хрест. Є кілька способів, що дозволяють відновити втрачені дані.
Інструкція
1
Відкрийте флешку. Якщо це не вдається, і на екрані висвічується помилка, то, щоб відновити дані, потрібно почати з форматування флешки. Це може допомогти привести її до тями. Перейдіть в меню кнопки «Пуск», потім «Усі програми».
2
Знайдіть додаток «Провідник». Серед списку пристроїв виберіть вашу флешку. Клацніть по ній правою кнопкою миші. У контекстному меню виберіть пункт «Форматувати». Виберіть швидкий спосіб форматування, після цього натисніть кнопку ОК.
3
Встановіть на ваш персональний комп'ютер програму, яка допоможе вам відновити дані флеш-карти. Скачайте з інтернету програму Easy Recovery Professional. Вона доступна безкоштовно. Можете завантажити її на сайті офіційного розробника або на будь-якому іншому порталі.
4
Після того як програма встановиться, запустіть її. Перейдіть у розділ «Відновлення даних». Знайдіть пункт Format Recovery. Після того як ви його активуєте, автоматично запуститься сканування системи. Потім з'явиться попередження про те, що відновлювані файли слід зберігати на іншому диску. Погодьтеся з цим твердженням, натиснувши кнопку ОК.
5
Оберіть флешку в списку носіїв в інтерфейсі програми. Потім натисніть кнопку «Далі». Розпочнеться сканування флеш-карти, в результаті чого будуть виявлені всі дані, які були недавно видалені або з якоїсь причини стерті. Щоб відновити файли з флеш-карти, виберіть їх у наданому списку. Можете відновити їх всі, хоча краще відновлювати вибірково.
6
Натисніть кнопку «Далі». Потім виберіть папку на вашому персональному комп'ютері, куди б ви хотіли зберегти відновлені файли. Потім натисніть кнопку «Далі». Почнеться процес відновлення файлів. Коли він закінчиться, вся відновлена інформація буде збережена у вказаній вами теці.