Як купити системний блок.

Системний блок є центром всього комп'ютера. У ньому знаходяться комплектуючі, що відповідають за його працездатність. Разом з тим, найчастіше потрібна повне оновлення системного блоку для підтримки характеристик комп'ютера в актуальному стані.
Інструкція
1
Існує два варіанти придбання нового системного блоку. Перший - вибір з вже зібраних системних блоків, другий - придбання всіх комплектуючих окремо для подальшого складання. Виберіть той варіант, який підходить вам більше.
2
При виборі готового системного блоку уважно вивчіть всі його характеристики: потужність процесора, кількість оперативної пам'яті, обсяг жорсткого диска, потужність відеокарти і якість звукової карти. Окрему увагу зверніть на наявність додаткових інтерфейсів, пристроїв та їх характеристик. Наприклад, на кількість і розташування usb-портів, наявність мережевої карти, wi-fi адаптера і т.п. Вони є важливою складовою функціональності системного блоку, однак деякі з них (наприклад, картрідер, антена wi-fi або bluetooth) для когось можуть виявитися не потрібними.
3
Іноді готовий системний блок продається з попередньо встановленою операційною системою, відповідно плата за неї включена в загальну вартість. Якщо у вас вже є куплена копія операційної системи або ви збираєтеся користуватися вільно розповсюджуваної, придбання такого системного блоку спричинить зайві витрати.
4
Якщо ви не змогли підібрати підходящий готовий системний блок, зберіть його по частинах. Окремо виберіть материнську плату, процесор, оперативну пам'ять, жорсткий диск, відео та звукову карту, інші пристрої - за бажанням. Якщо у вас недостатньо досвіду в цьому питанні, консультуйтеся з продавцем з приводу сумісності комплектуючих. Таким чином, ви купите саме такий системний блок, який буде влаштовувати вас за функціоналом.
5
Якщо ви збираєтеся придбати старий системний блок, перегляньте оголошення у відповідних розділах газет, на форумах і дошках оголошень в інтернеті. При наявності відповідного варіанту зв'яжіться з власником і домовтеся про зустріч. Уважно перевірте працездатність системного блоку перед покупкою.